Polscy twórcy aplikacji nagrodzeni w konkursie Create for Millions

28-02-2012, 11:36

Nokia poinformowała o wynikach konkursu dla developerów Create for Millions. W konkursie wzięło udział ponad 1200 aplikacji, aż trzy finałowe aplikacje zostały napisane przez polskich developerów. Celem konkursu było tworzenie aplikacji na platformę Nokia Seria 40.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Developerzy mogli zgłaszać swoje propozycje w czterech kategoriach: Access to Knowledge, Emotional Closeness, Fun and Games oraz In the Know. Polskie aplikacje, które znalazły się w pierwszej dziesiątce w poszczególnych kategoriach:

  • myQR.card - drugie miejsce w kategorii Access to Knowledge,
  • TalkTalk - szóste miejsce w kategorii Emotional Closeness,
  • MemoCase - dziewiąte miejsce w kategorii In the Know.

- Aby zwiększyć zainteresowanie naszym ekosystemem i rozszerzyć liczbę aplikacji lokalnych, już po raz kolejny przeprowadziliśmy konkurs Create for Millions. Jesteśmy bardzo szczęśliwi , że aż 3 nagrodzone aplikacje powstały w Polsce. Serdecznie gratulujemy ich twórcom - mówi Dariusz Zalewski, Central and East Europe, EDX Head, Nokia Poland.

Czytaj też: Programowanie aplikacji mobilnych - PhoneGap

Create for Millions to konkurs dla developerów korzystających z Javy i tworzących aplikacje dedykowane ekosystemowi, który obsługuje telefony Nokia z Serii 40. Zainteresowani mogli zgłosić swoją aplikację, która następnie była oceniana przez jury.

Każdy, kto znajdzie się w pierwszej dziesiątce, otrzymuje nagrodę pieniężną. Na zwycięzców poszczególnej kategorii czeka nie tylko nagroda pieniężna w wysokości 50000 euro, ale również bezpłatne konsultacje dotyczące projektowania interfejsu użytkownika (UX) oraz wsparcie od agencji projektowej przy tworzeniu banerów Spotlight.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.