Poligon doświadczalny dla komputerów

redakcja 15-09-2005, 13:12

Już wkrótce, w czterech polskich miastach, odbędzie się ekstremalny pokaz komputerów do zadań specjalnych. Jeżeli chcesz zobaczyć nowatorskie rozwiązania, dzięki którym komputery przenośne bezboleśnie wychodzą z takich opresji jak upadek na powierzchnię betonową czy kąpiel w wodzie, zarezerwuj sobie czas w dniach 27-30 września.

Roadshow "Mobilność eXtremalna" organizowany jest przez firmę Passus. Pokaz ma na celu prezentację urządzeń przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach, w których sprzęt narażony jest na uszkodzenia bądź zniszczenie.

Podczas Roadshow prezentowane będą elementy zapewniające bezpieczeństwo komputerów Itronix, takie jak: podgrzewany dysk twardy chroniący cenne dane przed niskimi temperaturami, super-wytrzymała obudowa ze specjalnego stopu magnezu, czy też zaawansowany system chłodzenia umożliwiający w pełni wydajną pracę w upale.

Jak zapewniają organizatorzy imprezy, najbardziej widowiskową częścią pokazów będzie "ścieżka zdrowia" jaką przejdą prezentowane urządzenia - zostaną poddane testom odporności na ekstremalne temperatury, wodę, uderzenia i inne czynniki z jakimi przychodzi się spotkać podczas pracy w terenie.

Podczas Roadshow zostaną omówione także oznaczenia stosowane w przypadku komputerów typu rugged, oraz zaprezentowane przykłady wdrożeń w firmach i instytucjach wielu branż.

Udział w pokazach jest bezpłatny. Roadshow odbędzie się w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie w dniach 27-30 września br. Warunkiem udziału w prezentacjach jest wypełnienie formularza zgłoszenia znajdującego się na stronie www.mobilnosc-extremalna.pl oraz otrzymanie imiennego zaproszenia od organizatora Roadshow.

Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ekstremalne komputery
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy