Podziękowania dla Małysza w ponad 2 mln statusów GG

28-03-2011, 21:38

W ciągu czterech dni użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu aż 2 359 455 mln razy ustawili specjalny, okolicznościowy „status z wąsem” w podziękowaniu dla Adama Małysza. Nadal trwa zbiórka na młodych sportowców i skocznię w Wiśle.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


„Status z wąsem” znalazł się wśród pozostałych statusów dostępności na Gadu-Gadu: „dostępny”, „zaraz wracam”, „niewidoczny”, „niedostępny”, „nie przeszkadzać” i „poGGadaj ze mną”. O akcji informowaliśmy w Dzienniku Internautów w zeszłym tygodniu.

>> Czytaj też: Internauci zebrali 4,5 mln dla WOŚP

Sonda
Wziąłeś udział w akcji GG z wąsami dla Małysza?
  • tak
  • nie
  • nie korzystam z GG
wyniki  komentarze

W momencie wyboru „statusu z wąsem” przez użytkownika przy kontakcie na liście GG pojawiało się słoneczko z charakterystycznymi wąsami oraz opis „Adam, dzięki!”.

Akcja z wirtualnymi wąsami wspierała główny cel, ustalony w porozumieniu z Adamem Małyszem: przekazanie pieniędzy na cele charytatywne, takie jak zakup sprzętu dla sportowców i klubów oraz remont małej skoczni w Wiśle.

Graficzny opis w Gadu-Gadu w podziękowaniu Małyszowi
fot. GG - Graficzny opis w Gadu-Gadu w podziękowaniu Małyszowi
Ustawienie „statusu z wąsem” było bezpłatne. Jednak żeby wesprzeć młodych sportowców, należało kupić przynajmniej jeden z trzech specjalnych opisów graficznych wyrażających wdzięczność za kilkanaście lat wspaniałej kariery Adama Małysza. Opisy te będą  dostępne dla użytkowników Gadu-Gadu jeszcze do końca kwietnia. Koszt jednego opisu graficznego to 1 zł (płatność online) lub 1,23 zł brutto (płatność SMS-em).

>> Czytaj też: WOŚP: numer GG za 35 tys. złSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.