Podczas E(x)plorów młoda technologia spotka się z biznesem

12-03-2019, 21:58

26 marca w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie, odbędzie się VIII edycja Kongresu E(x)plory. Celem Kongresu jest połączenie środowiska biznesu ze światem nauki i technologii, a dokładniej młodych innowatorów ze specjalistami i przedsiębiorstwami, aby razem mogli realizować projekty i wdrażać nowe rozwiązania.

VIII Kongres E(x)plory to projekt realizowany przez Fundację Zaawansowanych Technologii, aby pomagać młodym osobom w poszukiwaniu profesjonalnego wsparcia na drodze do realizacji pomysłów.

Młodzi naukowcy, innowatorzy oraz startupowcy będą mieli szansę zaprezentować rozwiązania, natomiast przedstawiciele biznesu i inwestorzy zyskują okazję, aby je poznać i porozmawiać z ich autorami o współpracy. Kongres E(x)plory to także przestrzeń networkingowa. Autorzy projektów będą mogli wymienić wiedzę i doświadczenie z ludźmi z branży oraz ze sobą nawzajem.

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać panelu eksperckiego na temat funkcjonowania transferu technologii, oczekiwań wobec inwestorów i pomysłodawców, współpracujących przy wdrażaniu innowacji. Wezmą w nim udział przedstawiciele firm oraz instytucji zainteresowanych wynalazkami i nowymi technologiami, poszukujący ciekawych rozwiązań na polskim rynku. Wynalazcy zaprezentują 11 projektów z różnych dziedzin, m. in. „Metodę pozyskiwania substancji bakteriobójczej z bursztynu bałtyckiego”, opracowaną przez Igora Kaczmarczyka, „System sztucznej inteligencji prawnej” Kamila Stępniaka, „Elektryczny Eagle Bus” Sebastiana Szczepaniaka. Wszyscy autorzy projektów będą dostępni dla zainteresowanych ich innowacyjną działalnością podczas spotkań indywidualnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Wystarczy się zarejestrować.

Źródło: E(x)plory


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930