Plus też ma ofertę bez limitu

04-04-2012, 13:25

Od 10 kwietnia br. dla klientów indywidualnych, a od połowy kwietnia dla biznesu Plus wprowadza plany taryfowe "Bez Limitu". Oferta będzie dostępna zarówno w wariancie z telefonem, jak i bez telefonu dla klientów: przenoszących numer z innej sieci, przedłużających umowę oraz nowych. Dodatkowo otrzymają oni 3 miesiące internetu LTE za darmo.

Oferta Bez Limitu w Plusie to nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nowe stawki za połączenia do sieci stacjonarnych (trzy miesiące bezpłatnie, później w opłacie ryczałtowej).

Oferta Plusa Bez Limitu (bez telefonu)
fot. Plus - Oferta Plusa Bez Limitu (bez telefonu)
Plus, podobnie jak Play i T-Mobile, będzie mieć w swojej ofercie propozycję dla klientów z telefonem lub bez. Oferta bez telefonu i dla przenoszących numer lub przedłużających umowę zaczyna się od 79 zł miesięcznie (z e-fakturą), a nowi klienci muszą zapłacić 10 zł więcej. W ramach abonamentu klienci otrzymają nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y oraz przez 3 miesiące darmowe połączenia na telefony stacjonarne. Do tego przez pierwszy miesiąc - 300 MB pakietu danych (za kolejne zapłacą 7 zł). W ofercie 99 zł pakiet danych to już 2,5 GB każdego miesiąca.

Czytaj też: Vectra: nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne

Oferta Plusa Bez Limitu (z telefonem)
fot. Plus - Oferta Plusa Bez Limitu (z telefonem)
Oferta z telefonem to wyższa kwota miesięcznego zobowiązania, a podzielono je na: ofertę z telefonem (od 99 zł), ze smartfonem (od 129 zł), z zaawansowanym smartfonem (od 159 zł) oraz ze smartfonem z najwyższej półki cenowej (299 zł). Umowa podpisywana jest na dwa lata. Połączenia i wiadomości - podobnie jak w ofercie bez telefonu - są nielimitowane, a pakiet danych w najtańszym abonamencie to 300 MB przez pierwszy miesiąc - później 7 zł, w kolejnych 2,5 GB (129 i 159 zł). W najdroższym abonamencie Plus podaje informacje o nielimitowanym pakiecie danych, jednak po 40 GB prędkość przesyłu danych spada.

Od połowy kwietnia Plus wprowadzi również podobne taryfy Bez Limitu przeznaczone dla klientów biznesowych. W tym czasie rusza także specjalna promocja na "bezpłatny internet". Wszyscy klienci, którzy podpiszą umowę na dowolną taryfę głosową w Plusie, otrzymają trzy miesiące abonamentu gratis przy podpisywaniu umowy na internet LTE.

Więcej informacji na Plus.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy