PLNOG19 - spotkanie polskiej branży telekomunikacyjnej ewoluuje

10-10-2017, 11:05

Dziewiętnasta edycja konferencji PLNOG dobiegła końca. Kraków na dwa dni stał się polskim centrum telekomunikacji - ponad 750 uczestników, 4 ścieżki, 51 wykładów oraz 65 prelegentów. Tak w skrócie wyglądało jesienne spotkanie branży ICT.

PLNOG Kraków 2017

PLNOG19 - daj się unieść ponad chmury!

Krakowska edycja konferencji przebiegała w motywie kosmicznym i trzeba przyznać, że nie zabrakło prawdziwych gwiazd! Wśród gości największą furorę zrobił występ gen. Mirosława Hermaszewskiego, który nie tylko zaprezentował świetny wykład, ale także znalazł czas na pogawędki w Community Cornerze. O tym, że nie ma pozaziemskich podróży bez telekomunikacji przekonywali także Marcin Stolarski oraz Tomasz Suchodolski. Jednak PLNOG nie mógłby się odbyć bez tematyki bezpieczeństwa, routingu, SDN czy Cloudu.

Po raz drugi z rzędu tytuł najlepszego prelegenta zgarnął Piotrek Konieczny z niebezpiecznik.pl. Drugie miejsce zajął wspomniany wcześniej Mirosław Hermaszewski, a trzecia pozycja należy do Gawła Mikołajczyka i Michała Garcarza, którzy opowiadali o SOC.

PLNOG Kraków 2017

Znajomości, które zmieniają branżę

Niezmienną sympatią uczestników PLNOG cieszył się Community Corner, w którym nie zabrakło konkursów, zaciętych dyskusji i oczywiście ploteczek przy piwie. Swobodna atmosfera sprzyjała wymianie doświadczeń i rozmowom ponad podziałami. Nowe znajomości z pewnością utrwaliły się podczas hucznego After Party, na którym wystąpił znany standuper Maciej Buchwald, a o pełny parkiet dbał DJ.

PLNOG Kraków 2017

Razem możemy więcej

Co roku uczestnicy coraz wyżej oceniają konferencję PLNOG - nie byłoby to możliwe bez obecności partnerów. Podczas tej edycji najwyżej zostały ocenione stoiska: Atende, Huawei oraz Salumanus. Wszystkim Partnerom obecnym na wydarzeniu serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!

PLNOG Kraków 2017

Jubileuszowa, dwudziesta edycja PLNOG-a już na wiosnę, a tymczasem... 

Następna, jubileuszowa edycja PLNOG-a odbędzie się w Warszawie 19-20 marca 2018. Rejestracja już ruszyła i warto skorzystać z niskiej ceny wejściówek w pakiecie Early Birds. A dla wszystkich złaknionych wiedzy organizator przygotował serię webinariów prowadzonych przez najlepszych prelegentów PLNOG. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.plnog.pl

PLNOG Kraków 2017

PLNOG Kraków 2017


Źródło: Patronat medialny
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag PLONGtag patronat DItag Krakówtag konferencje
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy