Play znów rusza z rewolucją?

28-03-2012, 15:01

Nielimitowane połączenia i SMS-y ze wszystkimi sieciami komórkowymi w ramach jednego abonamentu. Play zapowiada koniec z tradycyjnym podziałem na połączenia w sieci i poza sieć.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sieć Play proponuje klientom oferty zapewniające nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w kraju. Możliwe jest to w ramach opłaty 79 zł (w promocji dla klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów, którzy zdecydują się na e-fakturę). Abonent otrzymuje nielimitowane połączenia ze wszystkimi użytkownikami telefonów komórkowych w Polsce oraz SMS/MMS bez ograniczeń.

Nowa oferta Play
fot. - Nowa oferta Play
W cenie pierwszego abonamentu przyznawany jest również pakiet 200 MB na transmisję danych. Po wykorzystaniu pakietu dodatkowe opłaty nie są naliczane, jednak prędkość transmisji ulega zmniejszeniu. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

Czytaj też: Nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet w Orange

Formuła 4.0, bo tak Play nazwał swoją ofertę, dostępna jest też w abonamencie 99 zł miesięcznie, wtedy klient otrzymuje nielimitowane połączenia i SMS/MMS ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz pakiet 2 GB do wykorzystania na transmisję internetową.

Z usługi Formuła 4.0 mogą skorzystać także obecni klienci. Nowa oferta będzie obowiązywać od najbliższego piątku, tj. 30 marca. Warto zaznaczyć, że Formuła 4.0 jest ofertą bez telefonu, a umowę można podpisać na 12 miesięcy.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.