Play promuje lojalnych użytkowników prepaid

08-04-2008, 13:11

Operator sieci Play wprowadził wczoraj, 7 kwietnia br. nową ofertę dla użytkowników usług na kartę - taryfę kumulacyjną, w której preferowani są lojalni użytkownicy. Im dłużej są aktywni w sieci, a przede wszystkim im więcej pieniędzy wydają na doładowania, tym mniej płacą za rozmowy i SMS-y w ramach sieci oraz na telefony stacjonarne.

Oferta kumulacyjna Play nazywa się "Nowy Play Na Kartę". Operator nie narzuca w niej z góry ustalonych kwot doładowań. Teoretycznie można zatem zasilić konto symboliczną złotówką.

Cennik połączeń i SMS-ów oferty Nowy Play Na Kartę - zależny od wysokości doładowań
fot. - Cennik połączeń i SMS-ów oferty Nowy Play Na Kartę - zależny od wysokości doładowań
Ponadto użytkownik nowej oferty Play dokonując doładowania konta dowolną kwotą, gromadzi kapitał, który ma stały wpływ na obniżenie ceny usług (połączeń i SMS-ów). Obniżenie cen SMS-ów dotyczy tylko tych wysłanych do innych użytkowników sieci Play, a w przypadku połączeń - zarówno tych do sieci Play, jak i na telefony stacjonarne.

Ceny tych usług mogą zostać obniżone na stałe pod warunkiem ciągłego utrzymywania przez klienta ważności konta na połączenia wychodzące.

Operator wprowadził wczoraj także usługę tańszych połączeń i SMS-ów z wybranym numerem w sieci Play lub krajowej telefonii stacjonarnej, dostępną od dawna u innych konkurencyjnych operatorów.


Następny artykuł » zamknij

Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag prepaidtag Playtag oferty operatorów
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031