Płatności Millennium w Dotpay

21-01-2010, 12:38

Operator płatności Dotpay udostępnił kolejny kanał zapłaty: Millennium - Płatności internetowe. Dzięki temu sklepy korzystające z Dotpay mogą pozyskać ponad milion potencjalnych klientów posiadających rachunek osobisty w Banku Millennium.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dotpay od dłuższego czasu stara się o ułatwienie płatności klientom różnych banków. W ostatnich tygodniach krakowska firma udostępniła także kilka innych popularnych kanałów płatności, między innymi "Płać z ING" oraz przelewy z AliorBank.

Obecnie internauci wybierający Dotpay mogą płacić ponad dwudziestoma rodzajami przelewów bankowych. Można też płacić za pomocą karty płatniczej, gotówki lub skorzystać z elektronicznych portmonetek (np. MoneyBookers, PayPal).

Przelewy transferowe są obecnie bardzo popularnym sposobem zapłaty za zakupy dokonane w sklepie internetowym. Ich zaletą jest m.in. to, że sprzedawcy błyskawicznie uzyskują informację o wykonaniu przez klienta płatności, mając jednocześnie pewność otrzymania zapłaty za wysłany towar. Nie bez znaczenia jest także to, że internauta nie musi wypełniać formularza przelewu danymi odbiorcy i transakcji.

>> Czytaj także: Problemy z płatnościami, SMS-y z przyszłości i inne niespodzianki 2010 rokuSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.