Plany KielceCom

PATRONAT MEDIALNY 26-10-2012, 22:42

Co prawda rok 2012 jeszcze się nie skończył, ale organizatorzy spotkań z cyklu KielceCom już dziś podają, co planują w kolejnym roku.

Rok 2012 upływa dla KielceCom pod znakiem przede wszystkim imprez tematycznych. Organizatorzy zaryzykowali i odeszli od tradycyjnej formy wydarzeń barcampowych skupiających różne zagadnienia, a postawili na spotkania tematyczne. Eksperyment się udał i 2013 rok będzie skupiony na kolejnych, nowych tematach i kontynuacji tych, które najbardziej spodobały się uczestnikom.

We wrześniu odbyło się głosowanie na profilu KielceCom na Facebooku, w trakcie którego uczestnicy wybrali te z wydarzeń, które chcieliby, aby się powtórzyły, oraz mogli zaproponować swoje własne.

Jak przedstawia się rok 2013 z KielceCom?

Nowy rok otwiera nowa impreza KielceCom Future Tech – będzie technologicznie, inspirująco i motywująco. Temat spotkania zaproponowało Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach, a ponieważ spotkał się on z dużym zainteresowaniem fanów na Facebooku, SCITT będzie partnerem organizacyjnym tego wydarzenia. Tutaj szykowana jest jeszcze duża niespodzianka, ale o tym organizatorzy poinformują w przyszłym miesiącu.

W marcu KielceCom będzie obchodzić swoje drugie urodziny, a impreza spod znaku Lejdis sprawia, że tylko przedstawicielki płci pięknej zobaczymy na scenie. O roli szeroko rozumianego designu będzie mowa w kwietniu na KielceCom Design, przy czym impreza będzie spotkaniem towarzyszącym większemu wydarzeniu. Tak jak ostatnio, pokazane zostaną kierunki rozwoju i ciekawe przykłady przygotowane przez prelegentów.

Temat gier i rozrywki w sieci wróci w maju w ramach Play KielceCom. Poprzednie wydarzenie było okazją do udziału w rozgrywkach piłkarskich i przetestowania sprzętu do gier – w 2013 atrakcji będzie jeszcze więcej. W czerwcowym letnim klimacie – w związku z KielceCom Fashion – dużo będzie mowy o modzie, trendach i blogerach mówiących nam, co jest trendy.

Tuż po przerwie wakacyjnej wraca temat rozwoju mediów – ze szczególnym naciskiem na media społecznościowe i imprezą pod tytułem KielceCom (Social)Media. Październikowe wydarzenie upłynie wokół Mobile i trendów w tym obszarze, a w listopadzie – jak co roku na jesień – odbędzie się Kielc-e-COMmerce. Handel w sieci, trendy wśród powstających i rozwijających się sklepów oraz kwestie prawne z tym związane to przykłady zagadnień, jakie będą poruszane w trakcie tego wydarzenia.

W trakcie wydarzeń nie zabraknie konkursów z nagrodami, niespodzianek i dobrej pizzy. Więcej informacji, jak zawsze, na stronie: www.kielcecom.pl

Roczny plan KielceCom w skrócie:

  • KielceCom FutureTech – styczeń
  • KielceCom Ladies – marzec
  • KielceCom Design – kwiecień
  • KielceCom Play – maj
  • KielceCom Fashion – czerwiec
  • KielceCom (Social) – wrzesień
  • KielceCom Mobile – październik
  • Kielc-e-COMmerce – listopad

Chcesz wystąpić w roli prelegenta albo partnera, napisz: kontakt@kielcecom.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930