Planaxy.com - pierwsza kompleksowa porównywarka podróży

03-12-2015, 15:46

Każdy z nas stanął kiedyś w obliczu wyzwania, jakim jest zaplanowanie podróży. Internet oferuje wiele różnych rozwiązań, ale każdy element wycieczki do tej pory trzeba było planować osobno. Podróży samolotem musiałeś szukać na wyszukiwarkach tanich lotów, autobusów na stronach komunikacji miejskiej, atrakcji turystycznych na blogach... i tak dalej. Traciłeś mnóstwo czasu i energii, a później i tak okazywało się, że promocje były tylko chwytem marketingowym. Jednak to już przeszłość – nareszcie na polskim rynku pojawiła się kompleksowa porównywarka podróży, dzięki której zaplanujesz swój wyjazd od wyjścia z domu po zameldowanie się w hotelu, bez konieczności szukania informacji na innych portalach.

Głównym założeniem twórców – Tomasza Koszlaka oraz Przemysława Broniszewskiego – było stworzenie miejsca w Internecie, gdzie każda osoba chcąca zaplanować swoją podróż, będzie mogła to zrobić w prosty i kompleksowy sposób. Dzięki temu powstał portal Planaxy.com – innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku planowania i organizowania podróży. Nie ważne czy planujesz wyjazd z rodziną na wakacje, czy podróż służbową – to rozwiązanie dla każdego!

Wystarczy, że klikniesz „Zacznij podróż” i dodasz cel swojego wyjazdu. Twórcom przyświecała idea multimodalności. Możesz dodawać kolejne cele podróży, a system ułoży dla Ciebie najlepszą trasę, dobierze poszczególne środki transportu oraz – co najważniejsze – pomoże w maksymalny sposób zmniejszyć koszt. To szczególnie ważne w przypadku lotu samolotem.

Zazwyczaj, gdy szukamy biletów lotniczych za pośrednictwem wyszukiwarek tanich lotów, to w każdej z nich znajdziemy zupełnie inną cenę. Trzeba się nieźle namęczyć, żeby znaleźć prawdziwie konkurencyjne oferty. System Planaxy.com pokaże Ci ceny poszczególnych lotów w zależności od miesiąca i dnia. Będziesz mógł wybrać najlepszą okazję bez przeszukiwania wielu wyszukiwarek tanich lotów. Dodatkowo na Planaxy.com znajdziesz specjalną sekcję „Najlepsze loty”, gdzie pojawiają się informacje dotyczące największych promocji na określonych trasach – dzięki temu możesz cały czas być na bieżąco.

planaxy

Portal nie służy jednak do samego planowania transportu. Kompleksowa organizacja całego wyjazdu to przecież nie tylko bilety lotnicze i hotel. Na Planaxy.com możesz sprawdzić dane klimatyczne dla poszczególnych państw świata, przeczytasz na temat najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, a w przyszłości dobierzesz również odpowiednie ubezpieczenie. A to wszystko w jednym miejscu!

Obsługa Planaxy.com jest bardzo prosta. Wpisujesz cele swojej podróży oraz zaznaczasz różne środki transportu, a system opracowuje dla Ciebie trasę, oblicza cenę wszystkich środków transportu (również komunikacji miejskiej) i przekierowuje Cię do miejsc, gdzie możesz zakupić bilety lotnicze, autokarowe oraz kolejowe. Jeśli jednak wystąpi jakiś problem, to dostępna jest specjalna infolinia. Konsultanci Planaxy.com są zawsze gotowi do pomocy i chętnie wyjaśnią wszystkie niejasności.

Patronat nad portalem objął Marek Kamiński – słynny podróżnik oraz zdobywca obu biegunów. Jego filozofia podróżowania jest bardzo bliska ideałom, które przyświecały twórcom Planaxy.com. Portal skupia się na pomocy przy organizowaniu wyjazdów indywidualnych, a nie za pośrednictwem biura podróży, co daje turystom znacznie większą niezależność i sprzyja poznawaniu świata z nieco innej perspektywy. Twórcy portalu od lat współpracują z Fundacją Marka Kamińskiego.

Planaxy.com to pierwsza na polskim rynku kompleksowa porównywarka podróży. Dzięki niej możesz zaplanować cały wyjazd całkowicie w jednym miejscu i skorzystać z wielu ofert promocyjnych na loty samolotem oraz inne środki transportu.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. Executiumfot. Altumcodefot. Cottonbro

  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: