Pitch Day w Centrum Kreatywności Targowa

Daria Wiącek 07-12-2016, 13:09

W czwartek 8 grudnia w godz. 10.30-13.00 odbędzie się podsumowanie tegorocznych warsztatów SPIN_Smolna w postaci tzw. Pitch Day. Podczas tego wydarzenia swoje projekty zaprezentuje sześć wybranych startupów, a następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Na spotkanie w Centrum Kreatywności TARGOWA zapraszamy inwestorów, przedsiębiorców, menedżerów, studentów, dziennikarzy oraz wszystkich zainteresowanych warszawską branżą startupową.

W tym roku odbyły się trzy edycje warsztatów SPIN_Smolna poświęconych budowaniu skutecznej komunikacji biznesu przez startupy. Wzięły w nich udział 24 zespoły na różnym etapie rozwoju, rozwijające swoje projekty w dziedzinach takich jak: robotyka, elektronika, serwisy internetowe, e-commerce, mobile, projektowanie użytkowe i inne.

Warsztaty przeprowadzili doświadczeni edukatorzy ze Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN (Agnieszka Skala z Politechniki Warszawskiej i Marek Kapturkiewicz, partner w funduszu early-stage Innovation Nest) we współpracy z cenionym trenerem Piotrem Buckim, a całość zorganizowało Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA. To szansa, aby zobaczyć na żywo i osobiście poznać najlepsze projekty, jakie powstają obecnie w stolicy. Będzie też czas na nawiązanie indywidualnych kontaktów przy kawie i drobnym poczęstunku.

 

Zobacz także:

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną, bezsenną noc. Wręcz przeciwnie - jeśli chcesz skorzystać z tego niezwykłego podręcznika, studiuj go po trochu, systematycznie i wracaj do niego regularnie. Niech stanie się Twoim najlepszym przyjacielem na najbliższe sześć do trzydziestu miesięcy… ponieważ właśnie taki czas musisz dać sobie i swojemu przedsięwzięciu, by stało się rentowną firmą, zdolną do odniesienia rynkowego sukcesu.*

Warszawa to najbardziej aktywny ośrodek startupowy w Polsce. Badania fundacji Startup Poland wskazują, że nawet co trzeci polski startup ma tutaj swoją siedzibę. Władze Warszawy wiedzą o tym i dodatkowo wspierają rozwój branży informatycznej i internetowej w stolicy poprzez finansowanie specjalistycznych warsztatów biznesowych.

Prosimy o bezpłatną rejestrację na stronie: http://pitchdayspinsmolna.evenea.pl/

Zaprezentują się następujące startupy:

1. Predictail - system predictive maintanance przeznaczony dla pojazdów, robotów i linii produkcyjnych. Pozwala na automatyczną analizę danych w celu optymalizacji procesów i wczesnego wykrywania usterek.

2. Jumbster – aplikacja mobilna, która pozwala na najtańsze tankowanie paliwa

3. Quotiss - software dla firm transportujących kontenery

4. MAMApożycza – serwis dla mam, które wymieniają się rzeczami

5. Aircraft Hybrid Systems - innowacyjny hybrydowy napęd, zwiększający bezpieczeństwo i komfort lotu dla pilota lekkich statków powietrznych

6. Capitalist - platforma do globalnych inwestycji finansowych

 

Autor: Daria Wiącek,  Innovation Nest

 

--
*  Linki afiliacyjne. Kupując książki poprzez te linki wspierasz funkcjonowanie redakcji Dziennika Internautów.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031