Pigułki Wiedzy: Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo?

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 25-04-2012, 19:49

We czwartek 26 kwietnia o godz. 20 odbędzie się transmisja online spotkania z ekspertem, podczas którego zostaną nagrane kolejne Pigułki Wiedzy. Na pytania odpowie Sławomir Śniegocki - inwestor, manager, doradca i coach finansowy, specjalizujący się w efektywnym zarządzaniu dochodami, wydatkami i inwestycjami.

Sławomir Śniegocki, autor książek „Inwestuj we własny etat” oraz „Inwestuj we własny dług”, podczas 2-godzinnego spotkania online odpowie na następujące pytania:

Od czego należy zacząć budowanie własnej drogi do niezależności finansowej?

Każda wielka podróż rozpoczyna się od jednego kroku. Jak wykonać ten pierwszy krok do niezależności finansowej? Ekspert Pigułek Wiedzy podpowie, co należy zrobić, by wejść na drogę wiodącą wprost do wolności. Same konkrety. Od czego zacząć, co i dlaczego zrobić, aby ruszyć z miejsca.

Skąd wziąć pieniądze na inwestycje, gdy wydaje Ci się, że ich nie masz?

Truizmem jest stwierdzenie, że aby inwestować, trzeba posiadać kapitał. Wielu rezygnuje już na tym etapie, gdyż sądzi, że środków na inwestycje po prostu nie posiada. Ta Pigułka Wiedzy wykaże, iż każdego z nas stać na zdobycie pieniędzy na inwestycje, bez względu na to, jaką pracę wykonuje.

W co inwestować, aby najskuteczniej pomnożyć 1000 zł?

Jeżeli myślisz, że opłacalne jest inwestowanie tylko dużych kwot, ekspert Pigułek Wiedzy pokaże Ci, jak bardzo się mylisz. Nauczmy się jak lokować małe kwoty, by z czasem podejmować optymalne decyzje odnośnie inwestowania większych sum. Chcesz dowiedzieć się, jak robić to skutecznie, rozsądnie i - przede wszystkim - aby przynosiło efekty?

Jak sprawić, aby Twój kredyt hipoteczny spłacił się sam?

Kredyt jest głównym czynnikiem uniemożliwiającym ucieczkę z wyścigu szczurów. Ekspert Pigułek Wiedzy, autor książki Inwestuj we własny dług, przedstawi sposób, który zamieni wrogi kredyt w sprzymierzeńca. Powie o rzeczach, o których nie dowiesz się od doradców kredytowych, dla których jedynym celem jest Twój dług.

Złóż zamówienie, aby wziąć udział w transmisji online

Decydując się na zakup Pigułek Wiedzy przed premierą ich nagrania, możesz oszczędzić 30 zł i wziąć udział w transmisji online spotkania z ekspertem. Uzyskasz także możliwość zadania własnego pytania oraz otrzymasz bonusowe Pigułki Wiedzy, które powstaną w efekcie pytań od uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.pigulkiwiedzy.tv

Czytaj także: 15 minut - to wszystko, czego potrzebujesz. Czy Pigułka Wiedzy zadziała?


Źródło: Pigułki Wiedzy
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: