Pigułki Wiedzy: Jak mówić NIE szefowi i skutecznie negocjować podwyżkę?

PATRONAT MEDIALNY 21-03-2012, 10:34

W poniedziałek 26 marca o godz. 20 odbędzie się transmisja online spotkania z ekspertem, podczas którego zostaną nagrane kolejne Pigułki Wiedzy. Na pytania odpowie Miłosz Karbowski - ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej, specjalizujący się w temacie asertywności w pracy i kontaktach międzyludzkich.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Miłosz Karbowski, autor książek „Własne zdanie. Nie tylko w pracy” oraz „Sztuka przyciągania ludzi”, podczas 2-godzinnego spotkania online odpowie na następujące pytania:

Jak zbudować wiarę w siebie i poczucie własnej wartości?

Punktem wyjścia do zdobywania przychylności ludzi jest akceptacja samego siebie. Bez niej nie ma możliwości zdobywania szczytów życia i spoglądania na świat z perspektywy zwycięzcy. Specjalista Pigułek Wiedzy odpowie na pytanie, w jaki sposób przekonać samego siebie, że nie tylko nie jestem gorszy od innych, ale także potrafię być lepszy.

Jak umiejętnie odmawiać szefowi bez obawy o utratę pracy?

Spór z przełożonym jest jedną z najczęstszych przyczyn zmiany pracy. Często nie ma z niego dobrego wyjścia - albo stawiamy na swoim i psujemy relacje, które przez długi czas budowaliśmy, albo godzimy się wbrew sumieniu i długo nie możemy patrzeć na swoje oblicze w lustrze. Tej na pozór beznadziejnej sytuacji można jednak uniknąć. Jak? Specjalista Pigułek Wiedzy z przyjemnością nauczy cię, jak tego dokonać.

Jak zdobyć uznanie otoczenia i wzbudzać szacunek ludzi?

„Bezbolesne” odmawianie przełożonym wydaje się niemożliwe? Co powiesz, jeżeli okaże się, że stosując rady naszego eksperta, uda ci się także zbudować silną pozycję wśród otaczających osób? Jeżeli chcesz, by każdy z najbliższego otoczenia, w domu lub pracy, liczył się z Twoim zdaniem, ta pigułka jest dla ciebie.

Jak skutecznie negocjować podwyżkę?

Na pytanie „Kto zarabia wystarczająco?” raczej nie uzyskamy zbyt wielu pozytywnych odpowiedzi. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż może i powinien zarabiać więcej. Co zrobić, gdy szef nie jest tego samego zdania? Pytać o podwyżkę to nie sztuka, ale pytać o podwyżkę i ją otrzymać - jak najbardziej.

Złóż zamówienie, aby wziąć udział w transmisji online

Decydując się na zakup Pigułek Wiedzy przed premierą ich nagrania, możesz oszczędzić 30 zł i wziąć udział w transmisji online spotkania z ekspertem. Uzyskasz także możliwość zadania własnego pytania oraz otrzymasz bonusowe Pigułki Wiedzy, które powstaną w efekcie pytań od uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.pigulkiwiedzy.tv

Czytaj także: 15 minut - to wszystko, czego potrzebujesz. Czy Pigułka Wiedzy zadziała?


Źródło: Pigułki Wiedzy


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.