Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

PayU przeszkoli na temat płatności internetowych

26-01-2012, 02:13

Firma uruchomiła usługę płatniczą opartą na koncepcji Open ID. W związku z rozszerzeniem oferty 26 stycznia rozpoczną się cykliczne, bezpłatne szkolenia dotyczące integracji e-sklepu z PayU.

Cykl szkoleń pod hasłem PayU Developers’ Day skierowany jest do właścicieli e-sklepów, integratorów, web-developerów, programistów i pasjonatów technologii internetowych. Będą oni mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami dostępnymi na rynku płatności internetowych. Celem bezpłatnych warsztatów jest też pokazanie możliwości udoskonalenia biznesów internetowych m.in. dzięki zastosowaniu systemu płatności opartego na koncepcji Open ID.

- Zależy nam na maksymalnym uproszczeniu formalności związanych z zakupami online. Chcemy edukować rynek i w tym celu organizujemy m.in. szkolenia PayU Developers’ Day – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. Im więcej będzie e-sklepów, które zaoferują płatności internetowe w systemie Open ID, tym zakupy będą szybsze i wygodniejsze, co przyniesie korzyść zarówno sprzedawcom, jak i kupującym.

Czytaj też: Płatności e-commerce mają należeć do PayU (wideo)

Zajęcia podczas PayU Developers’ Day poprowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wspierający wdrażanie systemów PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Najbliższe szkolenia odbędą się 26 stycznia w Warszawie oraz 31 stycznia w Poznaniu.

Wiedza zdobyta podczas szkoleń pozwoli właścicielom sklepów na pozyskanie nowych klientów. Podczas warsztatów przedstawiony zostanie proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczanym przez PayU.

Szczegóły dotyczące terminów szkoleń i sposobu zgłaszania się dostępne są na stronie: www.payu.pl/developersday


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik