Panasonic: iplex najpopularniejszą polską aplikacją w Europie

06-08-2011, 09:11

Serwis VOD iplex.pl dostępny na telewizorach Panasonic jest najpopularniejszą z polskich aplikacji w Europie.

Sonda
Korzystasz z serwisów VoD w telewizorze?
  • tak
  • nie
  • nie mam takiej możliwości technicznej
wyniki  komentarze

Z serwisu VOD iplex.pl, udostępnionego na telewizorach Panasonic w grudniu 2010 roku, korzystają użytkownicy VIERA Cast/VIERA Connect. O sukcesie iplex.pl ma świadczyć obecność w pierwszej piątce wszystkich dostępnych aplikacji wideo. Polski serwis znalazł się w rankingu tuż za: Youtube, LocalWeather, nowa.cz i Skype.

Do lipca 2011 aktualna liczba telewizorów z funkcją VIERA Cast/VIERA Connect wynosiła na polskim rynku kilkadziesiąt tysięcy sztuk. Producent do końca roku spodziewa się dynamicznego wzrostu liczby użytkowników platformy. Już teraz ilość dziennych odtworzeń aplikacji iplex zawiera się w przedziale 1000-1500 i stale rośnie.

>> Czytaj też: Iplex plus: jeszcze więcej filmów, wszystkie bez reklam

- O sukcesie aplikacji iplex.pl zadecydowała nie tylko oferta, jaką zawiera, ale również prostota jej funkcjonowania. Dzięki funkcji VIERA Cast/VIERA Connect widz otrzymuje łatwy i szybki dostęp do 1500 filmów, za które nie musi płacić – to duża wartość – stwierdza Łukasz Skrzypek, Prezes Zarządu IPLEX S.A.

Do końca roku aplikacja iplex.pl w telewizorach Panasonic wzbogacona zostanie o kolejne 100 filmowych pozycji. Jeszcze w tym roku funkcja VIERA Cast/VIERA Connect zostanie także poszerzona o dostęp do iplex plus – specjalnego pakietu z filmowymi hitami.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy