otoWakacje podpowie pogodę na urlopie

29-06-2010, 16:53

Zobacz, jak inni ocenili kwaterę, w której zamieszkasz, i sprawdź, jaką będziesz miał pogodę na urlopie. otoWakacje.pl prezentuje nowe funkcje serwisu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Bierzesz pod uwagę opinie innych o noclegach?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Możliwość zapoznania się z opiniami innych turystów na temat odwiedzanych restauracji, barów, pensjonatów czy hoteli to cenna wskazówka przy planowaniu urlopu, dlatego serwis otoWakacje.pl wprowadził na swoich stronach system ocen. Dzięki nowej funkcji użytkownicy mogą podzielić się swoimi opiniami z innymi osobami odwiedzającymi portal.

>> Czytaj też: Wakacje z laptopem - na co uważać?

Dodawanie ocen oraz ich przeglądanie nie wymaga rejestracji. Oceny w formie gwiazdek można dodawać w sześciu kategoriach: cena/jakość, lokalizacja, czystość, wyposażenie, obsługa oraz wyżywienie.

otoWakacje.pl - nowe funkcje
fot. - otoWakacje.pl - nowe funkcje
Kolejny dodatek dla osób wybierających się na urlop to możliwość sprawdzenia prognozy pogody na stronach serwisu. Uaktualniana cztery razy na dobę informacja o pogodzie pozwala sprawdzić przewidywaną temperaturę, zachmurzenie, opady i kierunek wiatru w wybranym regionie. Prognoza podawana jest dla wszystkich miejscowości powiatowych.

>> Czytaj też: Na wakacje roaming w dół

Wymiana spostrzeżeń na temat odwiedzanych przez nas obiektów oraz możliwość dokładnego sprawdzenia pogody pozwoli lepiej zaplanować wymarzony urlop – uważa Katarzyna Nowaczyk, manager serwisu otoWakacje.pl. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby serwis jak najbardziej odpowiadał osobom z niego korzystającym. Rozwijając otoWakacje.pl, staramy się brać pod uwagę sugestie osób, które odwiedzają naszą stronę – stąd kolejne zmiany i udogodnienia – dodaje.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag pogodatag otoWakacje.pltag noclegi
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.