Ostatnie chwile na nadsyłanie zgłoszeń do konkursu dla startupów

19-10-2018, 19:46

Tylko do 31 października 2018 r. trwa rekrutacja do 4. edycji Chivas Venture. To szansa dla środowiska polskich innowacyjnych przedsiębiorców na zbudowanie wizerunku poza krajem – w ubiegłym roku, do wsparcia polskiego startupu walczącego z problemem afazji, w globalnym głosowaniu konkursu włączyła się nawet Sharon Stone! Startupowcy będą walczyć o dofinansowanie z puli 1 miliona dolarów.

Do konkursu Chivas Venture mogą się zgłosić zarówno przedsiębiorstwa w fazie zalążkowej, fazie rozruchu, jak i w fazie rozwoju. Jednym z ważniejszych kryteriów przy ocenie zgłoszonych projektów jest odpowiedzialność społeczna przedsięwzięcia. Jury konkursu zwróci szczególną uwagę na firmy, które potrafią w swoich działaniach osiągać balans między zyskami a realizacją misji.

Do zamknięcia tegorocznych zgłoszeń pozostały jeszcze 2 tygodnie. W zeszłym roku, do 3. edycji konkursu, zgłosiło się ponad 100 projektów z różnych dziedzin m.in. EduTech, EcoTech, BioTech czy MedTech. Nie inaczej jest w tym roku, a wnioski nadal napływają. Aby zgłosić się do konkursu Chivas Venture 2019 i poznać korzyści łączenia zysku z misją, wystarczy odwiedzić landingpage konkursu. Nie warto tego zostawiać na ostatnią chwilę – formularz aplikacji jest dość szczegółowy i wymagający, a jakość jego wypełnienia ma duży wpływ na przejście do kolejnego etapu.

Źródło: Chivas


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy