Ostatnia szansa dla startupów na udział w V edycji Chivas Venture

22-10-2019, 17:41

Startupy skoncentrowane na rozwiązywaniu światowych problemów społecznych i ekologicznych, do końca października mogą zgłaszać swoją kandydaturę do V edycji Chivas Venture. Do wygrania pokaźna suma pieniędzy, bezcenne wsparcie mentorów oraz cykl szkoleń.

Zgłoszenia do końca października 2019

Poszukiwane są startupy, które nie tylko chcą odnosić sukcesy i osiągać zyski, ale u podstaw ich działania leży pozytywny wpływ na świat. Chivas Venture to konkurs stawiający sobie za cel wyłonienie i wsparcie najbardziej obiecujących przedsiębiorstw, które poprzez swoje działania biznesowe zmieniają świat na lepsze, rozwiązując największe problemy społeczne lub środowiskowe. W pierwszym jego etapie odbywają się krajowe eliminacje – spośród wszystkich aplikujących uczestników, wybieranych jest 11 najlepszych kandydatów, którzy następnie rywalizują o udział w lokalnym finale.

Sterowana głosem aplikacja, która pełni rolę asystenta dla osób z chorobami serca, systemem pozwalający na miarodajne zbadanie zjawiska kolizji ptaków z samolotami czy inteligentny kosz na śmieci, zajmujący się automatycznym sortowaniem odpadów to tylko przykłady startupów z poprzednich edycji, którym udało się osiągnąć sukces.

Światowy finał Chivas Venture

Finaliści powalczą o nagrodę pieniężną z puli 1 miliona dolarów przeznaczonych dla zwycięskich projektów. Uczestnicy otrzymają również wsparcie mentorów, cykl szkoleń oraz wezmą udział w programie dokształcającym w zakresie prowadzenia firmy i jej promocji. Mogą też liczyć na networking i renomę na arenie międzynarodowej.

W minionej edycji konkursu Polskę reprezentowała Martyna Sztaba ze startupu Syntoil, która najpierw zwyciężyła w krajowym finale Chivas Venture, a następnie rywalizowała na arenie międzynarodowej, mierząc się z najciekawszymi startupami z całego świata. W efekcie jej startup zajął 2. miejsce w globalnym finale. Teraz zasiądzie w jury krajowej edycji konkursu i to między innymi od niej będzie zależało, kto zdobędzie szansę na rozwój, promocję i wsparcie finansowe dla swojego projektu.

Rekrutacja do konkursu trwa tylko do końca października 2019 roku. Wszelkie informacje jak przygotować zgłoszenie konkursowe znajdują się na stronie Chivas Venture.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://www.chivas.com/pl-PL/the-venture/apply


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031