Ostatnia szansa, by wybrać najlepszy bank i wygrać iPada

PATRONAT MEDIALNY 18-01-2012, 11:01

Jeszcze tylko tydzień pozostał do zakończenia plebiscytu Złoty Bankier 2011. Głosy na najlepsze usługi i produkty finansowe minionego roku można oddawać do 25 stycznia włącznie. Swojego faworyta warto wskazać tym bardziej, że dla uczestników głosowania przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Internauci, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez Bankier.pl i PayU S.A., mają możliwość wyrażenia swojej opinii, niezadowolenia czy też satysfakcji z poziomu usług bankowych w Polsce.

– W plebiscycie Złoty Bankier to klienci, konsumenci stają się członkami jury, a nie powołane grono ekspertów – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. – Internauci sami decydują, komu przyznać wyróżnienie, według własnych kryteriów. Poza tym mają szansę zdobyć ciekawe nagrody – dodaje.

Oddając głos na najlepsze produkty i usługi bankowe, można wygrać m.in. iPhone’a, iPada, zaproszenie na uroczystą galę ogłoszenia wyników, a także szereg elektronicznych gadżetów oraz książek.

Banki oceniać można do 25 stycznia, głosując bezpośrednio na stronie www.ZlotyBankier.pl lub korzystając z wersji mobilnej m.zlotybankier.pl. Najlepsze usługi bankowe mogą również typować facebookowicze na fanpage’ach organizatorów konkursu – PayU S.A. oraz Bankier.pl - na których przygotowane zostały specjalne aplikacje.

– W dobie mnogości finansowych plebiscytów Złoty Bankier wydaje się szczególnie cenny dla uczestników rynku, gdyż stanowi tubę dla opinii klientów – mówi dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny serwisu Bankier.pl. – Głosowanie, które odbywa się już po raz trzeci, jest doskonałą okazją, by banki mogły poznać oczekiwania klientów i wyjść im naprzeciw – dodaje.

O tytuł Złotego Bankiera ubiegają się 34 banki, które oddały pod opinię internautów swoje produkty i usługi w 9 kategoriach. Największa konkurencja jest w kategoriach konto osobiste dla internauty, kredyt dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz karty kredytowe.

Gala wręczenia statuetek Złoty Bankier 2011 odbędzie się 2 lutego w Teatrze Kamienica w Warszawie. Przebieg całego wydarzenia internauci będą mogli obserwować dzięki transmisji online w Bankier.tv.

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.ZlotyBankier.pl.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930