Orange odpowiada na roamingową ofertę Play Mobile

21-06-2007, 15:42

Od wczoraj Orange zaproponował swoim klientom nową ofertę - program Orange Travel. To kolejny - po Play Mobile - operator, który swoimi działaniami wyprzedza regulacje przyjęte przez Komisję Europejską w ramach Eurotaryfy.

Orange Travel to wspólna nazwa dla ofert roamingowych Orange na rynku europejskim - czytamy w informacji prasowej. Jest ona dostępna zarówno dla klientów korzystających z oferty przedpłaconej (prepaid) jak i z abonamentu. Prócz Orange Travel sieć udostępniła również pakiety roamingowe.

W ofercie Orange na wakacje 2007 klienci znajdą:

 • "Atrakcyjna stawka w UE" - nową propozycję dla użytkowników telefonów na kartę. Promocja, która zacznie obowiązywać od 2 lipca br., dotyczy połączeń realizowanych w czasie pobytu na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Łącząc się przy pomocy kodu *123 i odbierając połączenia przychodzące klienci zapłacą tylko 2 złote za minutę połączenia oraz SMS, niezależnie od kraju do którego dzwonią lub z którego pochodzi połączenie przychodzące.


 • "Wybrane kraje" - promocja dla klientów korzystających z abonamentu. Użytkownik może wybrac do trzech państw, w których odbieranie połączeń w roamingu kosztuje 1,20 zł za minutę.


 • "Oferta Niemcy" - korzystając z oferty klienci zapłacą 3 zł za minutę połączenia oraz 1 złoty za SMS.

 • Pakiety roamingowe - umożliwiają wybór jednej z czterech opcji 15 minutowych pakietów na połączenia w roamingu. W zależności od potrzeb klient może wybrać:

  • Pakiet Roaming Unia Europejska 15 na 0 - jednorazowy pakiet 15 minut na połączenia wychodzące w cenie 54 zł,

  • Pakiet Roaming Unia Europejska 0 na 15 - jednorazowy pakiet 15 minut na połączenia odebrane w cenie 25 zł,

  • Pakiet Roaming Unia Europejska 15 na 15 - jednorazowy pakiet 15 minut na połączenia wykonane i odebrane w cenie 70 zł,

  • Pakiet Roaming Unia Europejska 60 na 60 - jednorazowy pakiet 60 minut na połączenia wykonane i odebrane w cenie 244 zł.  Nowością w ofercie roamingowej Orange Travel jest także brak opłaty za wiadomości pozostawiane na skrzynkach poczty głosowej użytkowników przebywających za granicą. Zasadą w przypadku tego typu usługi jest, że za nagranie wiadomości na skrzynce poczty głosowej płaci jej właściciel według stawek za podwójne połączenie międzynarodowe.

  Uzupełnieniem oferty roamingowej Orange Travel na lato 2007 są usługi pozwalające na nawiązywanie połączeń w sytuacji braku środków koncie użytkownika. Dzięki nim w sytuacjach awaryjnych klient może skontaktować się z rodziną w kraju, przekazać wiadomość lub poprosić o doładowanie konta.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy