Orange chce być tam, gdzie nie ma internetu

02-12-2008, 11:00

Orange chce zaoferować szerokopasmowy internet tam, gdzie do tej pory go nie było. Mają to umożliwić usługi dostępu do sieci CDMA, których sprzedaż już się rozpoczęła.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


TP podaje, że do końca roku zasięg sieci radiowej transmisji danych w technologii CDMA ma objąć ok. 50% powierzchni kraju, a w roku 2009 będzie sukcesywnie powiększany. Priorytetem budowy sieci CDMA jest szybkie stworzenie możliwości korzystania z szerokopasmowego internetu na obszarach, na których dotąd ich nie było

Na bazie CDMA od 1 grudnia Orange udostępnia dwie nowe usługi stacjonarnego dostępu do internetu: Orange Freedom Pro dla klientów indywidualnych oraz Internet dla Firm Pro dla biznesu.

W obu przypadkach klienci dostają szerokopasmowy dostęp do sieci z prędkością do 1 Mb/s oraz miesięcznym limitem transmisji danych 3 GB - po jego wykorzystaniu operator zastrzega sobie możliwość zmniejszenia prędkości transmisji do 64 kb/s (DL) i 32 kb/s (UL). Wraz z usługą można kupić bezprzewodowy modem Router Axesstel MV 410 R.

Oferta cenowa usług Orange na bazie CDMA
fot. - Oferta cenowa usług Orange na bazie CDMA

Podobnie jak w ofercie Orange Freedom, klienci dostaną pakiety promocyjne do wykorzystania na połączenia i SMS-y z telefonu komórkowego w sieci operatora. Klienci zainteresowani usługą mogą skorzystać z oferty na próbę i testować ją przez 30 dni. Usługę można zamówić we wszystkich salonach Orange i TP.

W pierwszej połowie przyszłego roku planowane jest uruchomienie oferty Orange Freedom Pro z Laptopem oraz możliwości zakupu oferty za pośrednictwem e-sklepu Orange. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie nowych usług mobilnych. Dzięki połączeniu możliwości sieci CDMA oraz HSDPA, klienci Orange będą mogli łączyć się z szybkim internetem na terenie całego kraju (HSDPA w dużych miastach i CDMA poza nimi).


Następny artykuł » zamknij

Cztery nowości QNAP


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.