Orange: 2 lata ważności konta na kartę

05-10-2011, 21:03

Abonenci ofert Orange na kartę mogą skorzystać z promocji „Dwa razy lepiej w Orange”, która umożliwia im przedłużenie ważności konta dla połączeń wychodzących na dwa lata.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź konkurencji po ostatnim ruchu T-Mobile, gdzie jakakolwiek czynność użytkownika wydłuża termin ważności konta o 12 miesięcy.

- Myślę, że to przekona największych niedowiarków, że potrafimy reagować błyskawicznie. (…) to doskonały moment, aby teraz przenieść do nas numer, ponieważ dwuletnia ważność konta to promocja tylko do końca listopada – pisze na blogu rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS o treści START na bezpłatny numer 8002. Każdy SMS wysłany do 30 listopada, przedłuży ważność konta dla połączeń wychodzących na dwa lata, począwszy od daty jego wysyłki.

Po 30 listopada, wysyłając SMS o treści START na bezpłatny numer 8002, będzie można przedłużyć ważność konta do 12 miesięcy.

Czytaj też: Płatności mobilne... za pomocą głosu

Z promocji przedłużania ważności konta można korzystać wielokrotnie. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnego konta głównego w chwili wysyłania SMS-a przedłużającego jego ważność. W promocji mogą uczestniczyć wszyscy obecni oraz nowi klienci ofert Orange na kartę, oprócz klientów korzystających z oferty Zetafon oraz abonentów Orange Ekstra Numeru.

O prawidłowej rejestracji w Promocji Abonent zostanie poinformowany SMS-em, który otrzyma w ciągu 24 godzin od momentu dokonania rejestracji.

Szczegóły promocji oraz regulamin są dostępne na stronie: www.orange.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy