"Opowiem ci o zbrodni" do obejrzenia bezpłatnie

26-10-2018, 17:10

W najnowszej 6-odcinkowej produkcji polscy autorzy kryminałów opowiedzą o zbrodniach, którymi żyła cała Polska. Każdy z pisarzy przedstawi wybraną przez siebie potworną sprawę na podstawie prawdziwych akt. Wszystkie odcinki programu "Opowiem ci o zbrodni" będzie można obejrzeć bezpłatnie za pośrednictwem dwóch serwisów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Najlepsi polscy pisarze powieści kryminalnych: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska przedstawią widzom 6 potwornych zbrodni i ludzkich tragedii, które wydarzyły się naprawdę. Historie będą kompilacją filmu dokumentalnego (prawdziwe akta, zdjęcia ze śledztwa, dokumenty z oględzin, wizje lokalne) i fabularyzowanej opowieści telewizyjnej wykorzystującej najnowocześniejsze formy realizacji i osobistej narracji pisarza. Prowadzący – autorzy będą posługiwać się językiem, do którego przyzwyczaili swoich czytelników, lecz teraz skonfrontują się z przestrzenią telewizyjną i na podstawie akt spraw opowiedzą widzom gdzie, kiedy i dlaczego doszło do morderstwa. Każdy z autorów lub − w przypadku małżeństwa Kuźmińskich – duet opowie wybraną przez siebie mrożącą krew żyłach historię z różnych perspektyw: ofiary, sprawcy, okoliczności, motywu, narzędzia zbrodni.

„Opowiem ci o zbrodni” to pierwszy taki format w polskiej telewizji, w którym historie kryminalne pokazywane będą inaczej niż dotychczas realizowane programy o tej tematyce. Projektowi towarzyszy książka i audiobook.

W IPLI i Cyfrowym Polsacie GO można już znaleźć pierwszy odcinek serialu, a każdy kolejny będzie się pojawiał w serwisach co tydzień i zostanie udostępniony przez 14 dni. Wszyscy fani opowieści kryminalnych będą mogli zobaczyć program bezpłatnie.

Źródło: Cyfrowy Polsat


Następny artykuł » zamknij

Zostań liderem współpracy!


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.