Opera na Wii teraz za darmo

30-09-2009, 10:21

Bazujący na Operze darmowy Kanał Internetowy dla Wii pojawił się w ofercie Nintendo of Europe. Ta dostosowana wersja przeglądarki była uprzednio dostępna poprzez Wii Shop Channel za 500 punktów Wii. Od października Nintendo zaoferuje użytkownikom, którzy wcześniej zakupili Kanał Internetowy za punkty Wii, wybraną pozycję na NES z Virtual Console za darmo.

Dzięki Operze na Wii użytkownicy konsoli mogą mieć dostęp do poczty, zdjęć zamieszczonych online, wideo bazującego na Flashu i innych usług. Przy okazji premiery Kanału Internetowego Opera po raz pierwszy zastosowała swoją technologię inteligentnego zoomu, zapewniającą prosty sposób zmiany rozmiaru zawartości w celu ulepszenia przeglądania. Opera usprawniła też nawigację na ekranach telewizyjnych dzięki pilotowi.

By pobrać Kanał Internetowy, trzeba odwiedzić Wii Shop Channel na swojej konsoli Wii. Urządzenie musi być w tym czasie podłączone do internetu.

By poznać szczegóły otrzymania któregoś z tytułów NES w ramach rozliczenia za uprzedni zakup Kanału Internetowego, należy odwiedzić Wii Message Board lub Nintendo.com albo skontaktować się z najbliższym odziałem obsługi klienta Nintendo.

- Od dawna naszym celem jest zapewnienie internetu w coraz większej ilości urządzeń i miejsc, a współpracując z Nintendo, to nam się udaje – mówił Jon von Tetzchner, prezes Opera Software. – Ostatnia bariera zdobycia Kanału Internetowego została usunięta i mamy nadzieję, że jeszcze więcej ludzi odkryje naprawdę fascynujące surfowanie w sieci, które skroiliśmy na miarę Nintendo.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Wiitag Operatag konsoletag Kanał Internetowy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy