Onet zmienia swoją pocztę i dodaje istotną funkcję

21-03-2011, 10:33

Poczta Onetu otwiera się na urządzenia mobilne, wprowadzając automatyczny konfigurator telefonów komórkowych. Informacje o nowej poczcie będą pojawiać się też na stronie głównej portalu.

Użytkownicy poczty Onetu, przeglądając treści serwisów Onet.pl, będą mogli na bieżąco monitorować swoją pocztę elektroniczną. Na stronie głównej będzie aktualizowany stan poczty w systemie Push (powiadomienia wykorzystywane w serwisach społecznościowych i telefonach komórkowych).

>> Czytaj też: Interia zmodernizowała pocztę

Sonda
Korzystasz z poczty Onet na urządzeniu mobilnym?
  • tak
  • nie
  • nie korzystam z OnetPoczty w ogóle
wyniki  komentarze

Przejście do nowej poczty ma być równie łatwe. Klikając na „odbierz”, użytkownik zostanie przeniesiony wprost do skrzynki odbiorczej, bez konieczności ponownego logowania się do serwisu poczty.

- Statystyczny, aktywny użytkownik poczty logował się do OnetPoczty od trzech do pięciu razy dziennie, więc nowy monitoring stanu skrzynki pozwoli oszczędzić czas, znacząco poprawia komfort i co najważniejsze dzięki niemu można na bieżąco śledzić przychodzące e-maile - mówi Bartłomiej Zarębski, dyrektor działu produktu technologicznego w Onecie.

Poczta Onet.pl w telefonie
fot. - Poczta Onet.pl w telefonie
Nowa OnetPoczta została wyposażona w automatyczny konfigurator urządzeń mobilnych pod nazwą „Poczta wszędzie”. Za pomocą graficznych instrukcji podpowiada on, jak skonfigurować swój telefon czy tablet do mobilnego korzystania z poczty.

Modernizacja poczty w serwisie Onet objęła m.in. nowy układ i wygląd graficzny z możliwością personalizacji, integrację z kalendarzem i listą kontaktów, historię korespondencji, nowe filtry antyspamowe, skróty wiadomości oraz brak limitów pojemności skrzynki dla bezpłatnych kont. Zmiany były wprowadzane na początku grudnia ubiegłego roku.

>> czytaj też: Gmail: Inteligentne etykiety pomogą zapanować nad pocztą


Następny artykuł » zamknij

IT Skaner - 21 marca 2011

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy