Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Coraz więcej internautów zgłasza problemy z działaniem niektórych usług portalu Onet.pl. Jak dowiedział się Dziennik Internautów, to reakcja na zagrożenie powodziowe, które dotyczyło serwerowni Onetu zlokalizowanej w Krakowie.

Onet poczta - przerwa techniczna
fot. - Onet poczta - przerwa techniczna
W obecnej chwili nie działa poczta Onet.pl, a także takie serwisy, jak vod.onet.pl czy Onet.tv, zumi.pl czy tvnwarszawa.pl. Na stronie głównej Onet poczty widnieje komunikat o niedostępności z przyczyn technicznych. Z kolei na stronach usług VOD i Onet.tv możemy przeczytać, że przerwa ma związek z zagrożeniem powodziowym w Małopolsce i Krakowie.

Usługi Onetu - przerwa techniczna z powodu zagrożenia powodziowego
fot. - Usługi Onetu - przerwa techniczna z powodu zagrożenia powodziowego
Paweł Klimiuk, rzecznik prasowy portalu Onet.pl, zapewnił Dziennik Internautów, że nie doszło do zalania serwerowni ani żadnej awarii. Przenosiny serwerów w Krakowie to profilaktyczne działanie w związku z ostrzeżeniem służb, które poinformowały o zagrożeniu powodziowym w miejscu, gdzie była zlokalizowana serwerownia.

Użytkownicy usług portalu Onet proszeni są o cierpliwość. Trudno w obecnej chwili przewidzieć, ile czasu potrwa przerwa techniczna związana z ewakuacją do bezpiecznej serwerowni - poinformował Paweł Klimiuk.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły: