Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

O co DI ma spytać partie przed wyborami? Głosujcie na pytania

01-10-2015, 15:52

Przed wyborami Dziennik Internautów zwróci się do partii politycznych z pytaniami istotnymi dla internautów. Teraz Wy możecie wybrać te pytania w głosowaniu.

Od kilku lat przed wyborami Dziennik Internautów zwraca się do partii politycznych z pytaniami dotyczącymi spraw ważnych dla społeczeństwa informacyjnego. W tym roku prosiliśmy was, byście przedstawili nam propozycje takich pytań

Na podstawie przesłanych propozycji opracowaliśmy zestaw 16 pytań. To nie są dosłownie te pytania, jakie nam przesłaliście. Zdarzało się, że kilka osób pytało o tę samą sprawę na różne sposoby. Część pytań musieliśmy odrzucić jako takie, które nie leżą ściśle w naszej tematyce. Ostatecznie zostało te 16 pytań, które widzicie poniżej.

Gdybyśmy zadali wszystkie te pytania partiom, prawdopodobnie nie dostalibyśmy żadnej odpowiedzi. Rzecznicy partii by tego nie ogarnęli. Dlatego mamy propozycję, aby wybrać 4 pytania z tych 16. 

Po tekście na każdą partię

Wybrane przez was pytania prześlemy partiom w przyszłym tygodniu. Potem będziemy się domagać odpowiedzi. Zasady są proste.

  • Jeśli jakaś partia odpowie, poświęcimy tej odpowiedzi cały tekst. Jeden tekst na jedną partię. 
  • Jeśli partia nie odpowie to poinformujemy, iż zignorowała ona pytania i w ten sposób dała do zrozumienia, że nie obchodzą jej nasi Czytelnicy i ich problemy.

Głosujemy!

Poniżej formularz, który umożliwia głosowanie na pytania (możecie go sobie otworzyć w osobnej karcie klikając ten link). Można wskazać po kilka pytań. Jest też możliwość dopisania dodatkowego pytania. Być może jakaś kwestia będzie się pojawiała wyjątkowo często i wtedy dopiszemy ją do pytań zadawanych partiom. 

Głosujcie!

 


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *