Nowy serwis z rezerwacjami miejsc hotelowych

06-04-2006, 13:14

Easyhotel.pl to kolejny rodzimy serwis umożliwiający rezerwację miejsc hotelowych w Polsce, który powstał z myślą o osobach często podróżujących po kraju.

Powstanie nowego projektu wortalu turystycznego easygo.pl poprzedziła wnikliwa analiza podobnych serwisów w sieci, poinformował Andrzej Glapiak, PR manager w easygo.pl.

- Spojrzeliśmy na ich mocne i słabe punkty. Pierwsze wzmocniliśmy świeżymi pomysłami, a drugie staraliśmy się maksymalnie wyeliminować. Mamy pełne przekonanie, że oddajemy do użytku internautom nowe, precyzyjne i świetnie zorganizowane narzędzie. - zapewnia Glapiak.

Easyhotel.pl prezentuje oferty zarówno dla grup zorganizowanych, rodzin, jak i klientów indywidualnych. Za pomocą serwisu rezerwować można wyjazdy prywatne i służbowe. Dostępne są opcje zorganizowania szkoleniowych wyjazdów firmowych i specjalnych konferencji - informują przedstawiciele serwisu.

W serwisie można obecnie dokonać rezerwacji w ponad 500 hotelach zlokalizowanych w 140 miejscowościach. Wszystkie rezerwacje odbywają się w czasie rzeczywistym i realizowane są w trybie online.




Artykuł może zawierać linki partnerów, umożliwiające rozwój serwisu i dostarczanie darmowych treści.