Nowy program TV od Onetu

21-12-2011, 21:33

Nowa wersja serwisu ProgramTV umożliwia sprawdzenie programu 355 polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych. Bazę programów można przeszukiwać, przeglądać na dwa tygodnie do przodu i tydzień wstecz pod kątem wybranych kategorii tematycznych, dostawców usług telewizyjnych oraz tytułów programów.

Przygotowany przez Onet program TV działa w układzie poziomym (jak w telewizorze) oraz pionowym (standard gazetowy). Działanie serwisu jest podobne do aplikacji - zmiana parametrów przeszukiwania programu nie powoduje odświeżenia i przeładowania strony, tylko zmianę bieżącego widoku. Przy przewijaniu ekranu w dół serwis automatycznie „doczytuje” nowe treści.

Program TV na Onecie
fot. - Program TV na Onecie
W serwisie zgromadzono dane o 355 stacjach telewizyjnych, w tym 188 polskojęzycznych i 167 zagranicznych. Strona nie ma tradycyjnego układu kolumnowego, co ma pozwolić na wygodną prezentację większej ilości treści.

Czytaj też: Interia: aplikacja z programem TV na Androida

- Opracowując nowy projekt serwisu z programem telewizyjnym, postawiliśmy na efektywne zaprezentowanie najważniejszej funkcjonalności, czyli przeszukiwania dostępnych pozycji programowych. Rozwijając serwis, będziemy do niego dodawać kolejne opcje, takie jak prezentacja propozycji i rekomendacji redakcyjnych - mówi Paweł Kostrzewa, szef serwisów muzycznych, filmowych i kulturalnych Onetu.

Aby znaleźć interesujący nas program, można skorzystać z wyszukiwarki tekstowej oraz dodawać wybrane kanały do zakładki „Ulubione”. Każdą pozycję programową można polecić znajomym za pomocą e-maila lub popularnych serwisów społecznościowych.

Serwis dostępny jest pod adresem: tv.onet.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag telewizjatag serialetag program tvtag Onet.pltag Onettag Grupa Onettag filmy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy