Nowy iPod Touch z funkcją FaceTime?

06-08-2010, 15:41

Nowe urządzenia Apple cieszą się niesłychaną popularnością, a nawet najdrobniejsze zmiany i przecieki są raportowane przez dziesiątki serwisów. Tym razem pojawiły się nowe informacje dotyczące iPoda Touch.

Do zdjęć obudowy nowego iPoda Touch dotarł serwis MacRumors, który informuje, że prawdopodobnie będzie ona wykorzystana w czwartej generacji urządzeń. Największą uwagę przykuwa okrągły otwór, który bez problemu pomieściłby kamerę.

>>Czytaj także: Wielkie korporacje nieodporne na inżynierię społeczną

Sonda
Zamierzasz kupić nowego iPoda Touch?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Kamera z przodu urządzenia przywodzi na myśl technologię FaceTime, która pozwala na rozmowy wideo pomiędzy użytkownikami sprzętów Apple. Co ważne, nie jest to pierwszy wyciek z fabryk wskazujący na takie funkcje w nowych iPodach Touch. Już wcześniej pojawiały się tego typu zdjęcia, jednak do tej pory żadne z nich nie było wyraźnie oznaczone jako twór Apple.

Tym razem na wewnętrznej stronie obudowy można odczytać napis "Apple (c) 2010", a także datę "29 kwiecień 2010". Choć zdjęcie ma zaledwie kilka miesięcy, nie można wykluczyć, że części są elementami urządzenia prototypowego, które nigdy nie ujrzy światła dziennego. Tak było na przykład w przypadku tylnej kamery dla iPoda Touch, która znajdowała się w jego prototypowych wersjach, ostatecznie jednak z niej zrezygnowano.

Trudno zakładać cokolwiek w stu procentach, jednak wizja wprowadzenia FaceTime (ogłoszonego w iPhone 4) do iPodów Touch jest bardzo prawdopodobna. Mówi się nawet, że zamiast numeru telefonu do nawiązywania połączeń wykorzystywany będzie adres e-mail.

>>Czytaj także: Kupują iPhone, bo wierzą, a Apple to religia


Źródło: Mac Rummors, Gizmodo, WebProNews
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930