Nowy iPad w Orange, jednak nie w Play

08-03-2012, 12:59

Orange prawdopodobnie wprowadzi nowego iPada do oferty 23 marca. Play nie zamierza walczyć z dystrybutorami w Polsce. Nie wiadomo jeszcze, jakie kroki podejmą T-Mobile i Plus.

Wczoraj wieczorem pisaliśmy w Dzienniku Internautów o premierze Nowego iPada, który został wyposażony w ekran Retina, technologię LTE, czterordzeniowy procesor graficzny i nowe kamery.

Nowy iPad w Orange

Orange w ubiegłym roku wprowadziło do swojej oferty usługę mobilnego internetu z iPadem 2 i było to kilka miesięcy po światowej premierze tego tabletu. W przypadku najnowszego produktu Apple prawdopodobnie będzie on dostępny dużo wcześniej, bo już 23 marca, czyli zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami producenta.

iPad3 będzie w ofercie Orange, a prawdopodobna data jego wprowadzenia to zgodnie z zapowiedziami Apple 23 marca - mówi Dziennikowi Internautów Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, właściciela Orange.

Rzecznik nie chciał jednak mówić o cenach nowego iPada i ewentualnych obniżkach na iPada 2 w wersji Wi-Fi + 3G, który teraz w abonamencie za 99 zł na 36 miesięcy kosztuje 599 zł.

Nowy iPad nie będzie dostępny w Play

Rzecznik Play Marcin Gruszka nie wypowiada się entuzjastycznie o ewentualnym wprowadzeniu nowego iPada do oferty Play. Gruszka twierdzi też, że sieć raczej nie będzie walczyć o ten produkt w swojej ofercie, bo cenowo nie wygra z dystrybutorami w Polsce, takimi jak Orange i T-Mobile. Nie wyklucza jednak, że może pojawić się kilkadziesiąt sztuk, choć ceny urządzenia mogą być bardzo wysokie.

Nie wiadomo jeszcze, czy drugi z dystrybutorów Apple w Polsce, sieć T-Mobile, planuje wprowadzenie nowego iPada do swojej oferty. Pozostaje też Plus, jako jedyny operator komórkowy umożliwiający połączenia za pośrednictwem sieci LTE, która jest wykorzystywana przez nowy tablet Apple


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy