Nowy interfejs dla Google Docs Apps

30-08-2011, 20:03

Interfejs choć dopasowany jest do serwisu społecznościowego Google+, na razie nie zbiera zbyt wielu pozytywnych recenzji.

Według niedawnego raportu Google'a konkurencyjny Facebook może się pochwalić bilionem odsłon. Podobny wynik w przypadku Google+ z pewnością wymaga lepszej integracji serwisu z innymi usługami wyszukiwarkowego giganta.

>>Czytaj także: Google zawyżyło liczbę odsłon Facebooka?

Sonda
Korzystasz z nowych motywów dla usług Google'a?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jak poinformował serwis Google Operating System, Google Docs działające w ramach Google Apps testuje już nowy interfejs. Niestety, jak to często w przypadku testów bywa, całość spotkała się z chłodnym przyjęciem za strony internautów.

Google+ charakteryzuje się pewnym minimalizmem, zatem podobnie wyglądają teraz także Google Docs. Jednak pozbawienie ikon kolorów, choć przez moment rzeczywiście nadaje narzędziu łagodniejszy wygląd, w dłuższej mierze utrudnia korzystanie z pakietu - zauważył Google Operating System.

Nowy motyw Google Docs
fot. - Nowy motyw Google Docs
Nowości można przetestować, wybierając przycisk "Try now", a powrót do poprzedniego motywu wybrać możemy, korzystając z menu "Help", a następnie "Use the classic look". Warto przy okazji wspomnieć, że aktualizacje związane z wyglądem wprowadzono teraz także dla Google Sites.

>>Czytaj także: Eric Schmidt wciąż wierzy w Google TV


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930