Nowy Facebook: Milion przeciwko

23-03-2009, 07:19

Zmianom prawie zawsze towarzyszą negatywne reakcje. Facebook powinien jednak dokładnie przyjrzeć się opiniom swoich użytkowników, gdyż zdecydowana większość z nich nie jest zadowolona z nowości.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Facebook, mający około 175 milionów użytkowników, przeszedł niedawno graficzną metamorfozę. Bardziej upodobnił się do jednego ze swoich konkurentów - Twittera. Nie wszystkim jednak ta zmiana przypadła do gustu. Na stronie serwisu przeprowadzona została ankieta odnośnie nowego wyglądu. Wypowiedziało się około miliona osób, z czego około 94 procent opowiedziało się przeciwko - podaje BBC News.

Użytkownicy są niezadowoleni z faktu, że nie dano im możliwości wyboru - czy chcą nowy wygląd, czy też wolą pozostać przy dotychczasowym. Zwracają także uwagę, że nie chcą serwisu, który przypomina Twittera, gdyż nie po to zapisywali się do Facebooka. Są jednak tacy, którzy podkreślają, że powodem negatywnych reakcji nie jest nowy wygląd Facebooka, ale zmiana sama w sobie. Trudno przestawić się na coś nowego, gdy obecna wersja działa dobrze i jesteśmy z niej zadowoleni.

Mark Zuckerberg, twórca serwisu, broni zmian, mówiąc, że nie zachodzą one często. Docenia on także dialog, jaki wywiązał się z użytkownikami, których opinie brane są pod uwagę podczas prac nad nowymi możliwościami serwisu. Zwrócił także uwagę, że najbardziej irytująca funkcja nowego Facebooka - ciągłe informowanie o wszelkich zmianach na kontach znajomych - może być w każdej chwili wyłączona.


Źródło: BBC


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag serwisy społecznościowetag Facebook
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.