Nowe urządzenia z linii Galaxy zadebiutują na IFA

29-08-2011, 14:59

Samsung na berlińskiej konferencji zaprezentuje nową wersję smartfona i tabletu, a oba urządzenia będą wspierały standard LTE.

Południowokoreański producent elektronicznych gadżetów w ostatnich tygodniach zmaga się z Apple'em, a już za kilka dni udostępnione mają zostać odświeżone wersje urządzeń z linii Galaxy.

>>Czytaj także: Apple rozpoczęło produkcję tańszego iPhone'a 4

Sonda
Urządzenia Galaxy są dużym zagrożeniem dla produktów Apple'a?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na targach IFA w Berlinie zaprezentowana zostanie nowa wersja smartfona Galaxy S II, która obok wsparcia dla LTE wyposażona będzie także w nieco większy ekran 4,5 cala Super AMOLED Plus (obecnie 4,3 cala). Większy ekran będzie też zasilany z bardziej pojemnego akumulatorka (1850 mAh).

Warto przypomnieć, że LTE (Long Term Evolution) to standard telefonii bezprzewodowej będący następcą systemów trzeciej generacji. W przypadku smartfona Samsunga, moduł LTE ma pracować w częstotliwościach 800, 1800 i 2600 MHz i pozwalać na pobieranie plików nawet z prędkością 100 Mb/s (wysyłanie - 50 Mb/s).

Mniej nowości znajdziemy w odświeżonym tablecie. W tym przypadku pliki również można będzie pobierać, korzystając z szybkiego standardu LTE, a także podobnie, jak w przypadku smartfona, urządzenie wyposażone będzie w 1,5-gigahercowy procesor. Konferencja IFA, na której poznamy więcej szczegółów, rozpocznie się już 2 września.

>>Czytaj także: Twórca CyanoGen będzie pracował dla Samsunga


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy