Nowe skutery dla Warszawy dzięki mocy crowdfundingu udziałowego

27-11-2018, 13:59

Ostatnie dwa lata to czas dynamicznego rozwoju współdzielenia środków transportu (między innymi carsharingu i scootersharingu). To pozytywne zjawisko przyczynia się do zmniejszenia liczby pojazdów w miastach, redukcji korków, zanieczyszczeń oraz zwiększenia dostępnej przestrzeni publicznej w obszarach miejskich. I ty możesz mieć w nim swój udział.

O ile w Europie carsharing swoje początki ma już za sobą, o tyle scootersharing jest czymś nowym i dynamicznie się rozwijającym. Na fali wzrostu zainteresowania rozwiązaniem płynie SCROOT - startup, który uruchomił System Skuterów Miejskich dla Warszawy 30 kwietnia 2017 r.

Spółka zamierza pozyskać fundusze korzystając z możliwości, jakie daje equity crowdfunding i społeczność inwestorów Beesfunda, licząc na zainteresowanie zarówno dużych graczy, jak i tych mniejszych, ponieważ próg wejścia do gry to 1 akcja, której wartość wynosi 60 zł.

Środki pozyskane ze sprzedaży akcji zostaną przeznaczone na dywersyfikację i powiększenie floty skuterów (wśród nowych pojazdów znajdą się te o napędzie elektrycznym), rozwój systemu informatycznego i aplikacji mobilnych, prowadzenie działań marketingowych oraz powiększenie zespołu.

Źródło: SCROOT


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy