Nowe panoramiczne projektory Sharp

10-03-2009, 09:26

Dwa nowe modele projektorów Sharp oferują m.in. obsługę przez przeglądarkę internetową, kilka obiektywów i odbiornik podczerwieni.

Nowe modele projektorów LCD PG-C355W i XG-C455W pracują w panoramicznym formacie obrazu 16:10.

Projektor C455W
fot. - Projektor C455W
Funkcja bezpośredniego wyłączania jest uzupełniona funkcją automatycznego wznowienia pracy. Pozwala to na równoczesne sterowanie zasilaniem wielu projektorów przy pomocy głównego przełącznika, jak również na włączenie całego systemu.

Projektor posiada gniazdo USB do łączenia z komputerem oraz opcjonalny odbiornik podczerwieni. Sprawia on, że projektor obsługiwać można niezależnie od miejsca jego zamontowania.

Opisywane modele mogą być obsługiwane również przez przeglądarkę internetową, bez instalowania dodatkowych aplikacji. Dzięki karcie sieciowej wszystkie funkcje sterowania projektorem mogą być kontrolowane i regulowane przez administratora przy pomocy komputera.

Wymienione wyżej urządzenia wykorzystują rozdzielczość panoramiczną WXGA (1280 x 800). Posiadają cztery opcjonalnie wymieniane obiektywy, co umożliwia wykorzystywanie projektorów w różnej odległości od ekranu. Oprócz cyfrowego gniazda DVI, kompatybilnego z tradycyjnymi odtwarzaczami i komputerami, wyposażone są w wejścia wideo oraz cztery niezależne stereofoniczne wejścia audio.


Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Sharptag projektory
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy