Nowe narzędzie do promowania postów

12-07-2018, 21:25

Na rynku pojawiło się nowe narzędzie do optymalizacji promocji na Facebooku. Jest nim platforma, która pozwoli ustawić automatyczną promocję postów, w tym tych jeszcze niepublikowanych, a wszystko dzięki zaledwie kilku kliknięciom.

Postbooster służy do automatyzacji promocji postów na Facebooku, a jego główną zaletą jest możliwość ustawienia reguł promocji postów jeszcze przed ich publikacją. Administrator danego fanpage’a, nie musi promować każdego posta z osobna, tylko definiuje w jaki sposób i po jakim czasie od jego opublikowania ma on być promowany. Nowe narzędzie automatycznie dostosowuje typ kampanii facebookowej do formatu promowanego posta.

Marcin Hołyst, jeden z twórców narzędzia twierdzi, że celem było stworzenie narzędzia, któremu przyświeciłaby idea ”prościej już się nie da”. Jest to szczególnie istotne dla administratorów stron facebookowych małych i średnich firm oraz blogerów, którzy regularnie publikują treści, a następnie każdą z nich promują w podobny, powtarzalny sposób.

Źródło: Knowledge Hub


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy