Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

GG Network udostępni w tym tygodniu wersję testową swego komunikatora. Jak zapewnia producent, nowe GG zostało stworzone od początku i wraca do legendarnej prostej obsługi.

Wraz z nowym komunikatorem pojawia się nowe logo i krótka nazwa GG, o czym pisaliśmy już w Dzienniku Internautów. Wcześniej informowaliśmy także o planach GG Network odnośnie stworzenia wersji także na Mac OS X - wielu nie dawało temu wiary, ponieważ program na tę platformę zapowiadano wielokrotnie, zapowiedzi tych nie realizując.

Nowe GG ma wrócić do podstawowej wersji, w której nie było tak wielu wtyczek i dodatków. Jak podkreśla producent, komunikator połączy środowiska wersji instalacyjnej (na komputer), przeglądarkowej i mobilnej.

Czytaj też: Wyciekło blisko 10 tysięcy haseł GG?

Odświeżone GG miało pojawić się już jesienią ubiegłego roku. Firma planowała wtedy wydać wersje desktopowe (Windows, Mac, Linux), a wraz z nimi nowe wersje mobilne, zintegrowane z tymi pierwszymi. Pierwsze szczegóły i efekty rocznej pracy zostaną zaprezentowane dopiero jednak w tym tygodniu, a konkretnie we czwartek, 16 lutego.

Do testów może przystąpić każdy, bez ograniczeń. Równolegle dostępną wersją stabilną pozostanie GG 10.5.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik