Nowa telefonia komórkowa - co oferuje MTV Mobile?

23-03-2012, 11:56

29 marca startuje w Polsce nowa oferta telefonii komórkowej - MTV Mobile powered by T-Mobile, skierowana do młodych ludzi. Będzie ona dostępna w dwóch wersjach - MTV Mobile na kartę oraz MTV Mobile mix.

MTV Mobile ma być atrakcyjne przede wszystkim dla młodych klientów. Zaoferuje im m.in. nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Polsce za darmo po każdym doładowaniu. Dzięki MTV Mobile odbiorcy mają również zyskać dostęp do najlepszych programów ze światowej oferty MTV oraz możliwość zdobycia wejściówek na imprezy w Polsce i za granicą.

- Dzięki współpracy T-Mobile i MTV, dwóch silnych międzynarodowych marek, wprowadzamy na polski rynek innowacyjną ofertę, skierowaną głównie do młodych osób, uczniów i studentów, pozytywnie nastawionych do życia i pełnych energii. Młodzież oczekuje wysokiej jakości usług, ale też dostępu do świetnej rozrywki, podawanej w atrakcyjnej formie. MTV Mobile jest właśnie taką ofertą, która odpowiada na te potrzeby - mówi Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej S. A.

- MTV Mobile to kluczowy element naszej strategii komercyjnej oraz dopełnienie naszej oferty, obejmującej usługi telewizyjne, internetowe czy VOD - komentuje Izabella Wiley, wiceprezes, dyrektor generalny Viacom International Media Networks w Polsce. - Wprowadzenie tego projektu na polski rynek umożliwia nam dalsze budowanie zasięgu, a użytkownikom daje praktycznie nieograniczony dostęp do zasobów MTV. Młodzi ludzie są dziś niezwykle aktywni, chcą mieć dostęp do treści rozrywkowych wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują, a MTV Mobile jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Czytaj też: GaduAIR było impulsem do zmian na rynku?

Po każdym doładowaniu konta kwotą od 5 złotych użytkownicy MTV Mobile będą mogli korzystać z nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci oraz z usługi MTV Non Stop przez 5 dni. W przypadku doładowania od 10 złotych usługi ważne będą przez 10 dni, a w przypadku kwoty od 25 złotych - przez 30 dni. MTV Non Stop to dwa kanały TV: MTV Music z teledyskami i relacjami z koncertów oraz MTV Shorts z serialami MTV.

Użytkownicy mogą skorzystać z jednego z trzech pakietów danych: 350 MB za 12 złotych, 600 MB za 16 złotych lub 1,2 GB za 29 złotych. Wszystkie pakiety ważne są przez 30 dni, a po ich wykorzystaniu można korzystać z internetu z ograniczoną prędkością - bez dodatkowych kosztów.

W ramach usługi Twoja Trójka użytkownik będzie mógł wybrać do 3 numerów z sieci komórkowych w Polsce, do których będzie mógł dzwonić za darmo (MTV Mobile i T-Mobile) lub w promocyjnej cenie (Plus, Orange i Heyah - 15 gr za minutę, Play – 30 gr za minutę). Miesięczna opłata za każdy numer wynosi 3 złote. Podstawowa stawka do wszystkich sieci wynosi 39 groszy, koszt SMS-a do wszystkich sieci to 9 gr. Opłata za transfer 100 KB wynosi 12 gr.

Klienci oferty Mix będą mogli wybrać 19, 29 i 39 doładowań w wysokości 25 i 50 złotych dla wszystkich opcji oraz 100 złotych dla 19 i 29 doładowań. W ofercie dostępne będzie całe portfolio telefonów dostępnych w sieci T-Mobile.

Jednym z elementów odróżniających ofertę MTV Mobile od innych, dostępnych na rynku, ma być usługa Under The Thumb. Aplikacja oferuje fanom pełną kontrolę zawartości i gromadzenie treści rozrywkowych na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Daje także możliwość oglądania programów na żądanie - w wybranej przez siebie lokalizacji, na wybranym urządzeniu, w wybranym czasie. Posiada funkcję łączenia telefonu z przeglądarką internetową zainstalowaną na komputerze, dzięki czemu telefon można wykorzystać jako pilot lub dodatkowy ekran. Od 29 marca usługa UTT będzie dostępna w Polsce na telefony z systemem Android, a od kwietnia - z systemem iOS.

MTV Mobile jest już obecne na europejskich rynkach, w tym w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech. Od 29 marca br. będzie dostępne również dla polskich użytkowników w sieci sprzedaży T-Mobile w całym kraju.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930