Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Nowa platforma ma pomóc wydawcom w pozyskiwaniu czytelników mediów cyfrowych

02-07-2019, 19:09

Wydawcom prasowym, urzędom i firmom zaoferowano właśnie technologię służącą do konwersji wydań do postaci cyfrowej (w trybie responsywnym), ich dystrybucji na urządzenia mobilne i przez przeglądarki WWW oraz integracji z kanałem wiadomości wydawcy. Nowa platforma działa w trybie prywatnej chmury obliczeniowej.

Infor IT wprowadził na rynek platformę do digitalizacji treści SCRIPTOO. Platforma ta działa w trybie prywatnej chmury obliczeniowej i umożliwia wydawcom zautomatyzowaną konwersję publikacji składanych w pakiecie Adobe® InDesign® do postaci artykułów w formacie HTML, sformatowanych zgodnie z układem danego tytułu i zintegrowanych z unikalnym rozwiązaniem aktywnych plików PDF. 

E-wydania dostępne są z poziomu aplikacji mobilnych (Android i iOS), tworzonych indywidualnie dla każdego wydawcy, jak również poprzez przeglądarkę internetową. Takie podejście pozwala wykorzystać prezentowane treści zarówno na małych ekranach smartfonów, jak i na ekranach komputerów. 

Istotnym elementem rozwiązania jest integracja e-wydań z kanałem wiadomości wydawcy, co umożliwia stały kontakt z czytelnikiem oraz zamieszczanie najnowszych, „gorących” materiałów jeszcze przed publikacją nowego numeru.

Mechanizm ten jest jednocześnie nośnikiem do przekazu reklamowo-promocyjnego, wzbogaconego o treści multimedialne i interaktywne, który wydawca może wykorzystać do dystrybucji informacji i materiałów na dowolnych wydarzeniach (szkoleniach, konferencjach, promocjach itp.).

Źródło: Grupa INFOR PL« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031