Nowa platforma crowdfundingowa zaangażowana społecznie

30-11-2018, 18:34

Platformy crowdfundingowe pozwalają zebrać ludziom oraz firmom z pomysłami kapitał na realizację konkretnych przedsięwzięć. Nowością na rynku jest One Idea. Owa platforma powstała z pasji do wspierania projektów, których celem jest wprowadzenie określonych zmian społecznych oraz środowiskowych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


One Idea jest miejscem gdzie spotykają się pomysłodawcy oraz wspierający. Twórcy projektów, to osoby z pomysłem na biznes, które poprzez swoją wizję zmieniają świat i kreują trendy, a ich ideologia wpisuje się w zrównoważony rozwój, jednak do startu potrzebują określonych środków finansowych. 

Dzięki platformie różnego rodzaju pomysły mogą zostać zaprezentowane szerokiemu gronu odbiorców, którzy dokonują wpłat na rzecz konkretnych projektów. W zamian otrzymują obiecane przez projektodawcę bonusy, które niosą za sobą unikalną wartość np. przy zbiórce na książkę może to być przedpremierowe wydanie. Obie strony wspólnie współpracują na sukces. 

Inauguracji platformy towarzyszy prezentacja pierwszego projektu – Klubu Przedsiębiorczości #ONE. Jego celem jest wspieranie kobiecych wartości w biznesie, propagowanie jakości przedsiębiorczości, a także wspieranie aktywności kobiet w tym zakresie. Klub ma pomóc zbalansować wartości męskie i żeńskie, opierając się na harmonii i otwartości na jakość jaką niosą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ma łączyć dwa spojrzenia na przedsiębiorczość, propagując z nich to co najlepsze.

Platforma One Idea została stworzona przez Agencję Kreatywną ArteMis, która odpowiadała za pomysł, prace koncepcyjne oraz wdrożeniowe, jak również za jej bieżącą obsługę. 

Źródło: One-idea.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. Xsolla


fot. Geraltfot. HypnoArt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.