Nowa mobilna strona główna WP w HTML5

15-03-2012, 08:44

Wirtualna Polska przebudowała mobilną wersję strony głównej portalu dla smartfonów, wykorzystując technologię HTML5.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nowa, mobilna strona główna WP w HTML5
fot. WP - Nowa, mobilna strona główna WP w HTML5
Ponad miesiąc temu portal Wirtualna Polska wystartował z nową stroną główną, a w środę oddał w ręce użytkowników mobilną wersję strony głównej w technologii HTML5. Jest to pierwszy etap projektu transformacji wszystkich serwisów mobilnych WP.PL na kodowanie w HTML5.

Layout nowej, mobilnej strony głównej Wirtualnej Polski na smartfony jest teraz spójny z wyglądem tradycyjnej strony głównej portalu. Strona została zaprojektowana w technologii HTML5, dzięki czemu - jak podkreślają przedstawiciele portalu - w przyszłości możliwe będzie wykorzystywanie funkcji nowoczesnych telefonów i pełna integracja mobilnych WWW z możliwościami smartfonów.

Czytaj też: YouTube wygląda dobrze w skórze Pandy

Treści na stronie prezentowane są jak dotychczas, czyli w boksach tematycznych. Zmianie uległa jednak ich liczba oraz kolejność wyświetlania. Nowością są działy Rozrywka oraz Styl Życia, a najpopularniejsze boksy zostały wyeksponowane.

Zwiększyła się również liczba najciekawszych treści "zajawianych" w poszczególnych modułach. Pojawił się duży boks zdjęciowy (glo news), pokazujący najważniejsze i polecane materiały z mobilnego portalu. W podobny sposób prezentowane są też na nowej strony głównej materiały wideo pochodzące z WP.tv.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.