Nowa aplikacja mobilna 123people w Polsce

19-11-2011, 23:46

Dzięki aplikacji można znaleźć numer telefonu, adres e-mail czy profil w serwisie społecznościowym po wpisaniu imienia i nazwiska. Aplikacja jest dostępna w siedmiu językach (także po polsku) na Androida i iOS (iPhone).

Wyszukiwarka 123people weszła na polski rynek w sierpniu 2010 roku. Obecnie w Polsce z usługi korzysta ponad milion unikalnych użytkowników miesięcznie. Wyniki wyszukiwania generowane są na podstawie dostępnych publicznie źródeł informacji o osobach, zarówno tych międzynarodowych, jak Facebook, Linkedin, Twitter, Amazon, Wikipedia, Flickr itp., jak i lokalnych – Goldenline czy Blip. Teraz firma udostępniła możliwość wyszukiwania osób dzięki aplikacji mobilnej.

Czytaj też: Kogo najczęściej szukamy w sieci?

Aplikacja do wyszukiwania ludzi 123people
fot. - Aplikacja do wyszukiwania ludzi 123people
Aplikacja 123people pozwala na ustalenie czyjegoś adresu e-mail, znalezienie zdjęć danej osoby lub materiałów wideo na jej temat, profili w serwisach społecznościowych i mikroblogach, postów na blogu, listy życzeń na Amazonie, czy życiorysu zawodowego. Oprócz wyszukiwania ludzi, pozwala też na zapisanie kontaktu bezpośrednio w pamięci telefonu lub przesłanie go e-mailem.

Aplikacja 123people dostępna jest w App Storze i Android Markecie bezpłatnie. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, hiszpański i polski. Aplikacja pracuje na Androidzie 2.1 oraz iOS 4.0. i nowszy. Została także zoptymalizowana na iPhone’a 3GS i iPoda Touch.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy