Nokię Lumia 610 z NFC kupimy w Orange

12-04-2012, 08:27

Nokia wprowadzi smartfon Lumia 610 z technologią NFC, który ma być przystępny cenowo, ale jednocześnie zaawansowany technologicznie. Pierwszym operatorem, który oferować będzie Nokię Lumia 610 NFC, jest Orange.

Smartfon dzięki technologii NFC umożliwia natychmiastowe i bezprzewodowe łączenie się z innymi urządzeniami i odczytywanie tagów NFC, wyposażony jest w rozwiązania sprzętowe oraz oprogramowanie pozwalające na zastosowanie tej technologii do dokonywania płatności. Nokia Lumia 610 NFC posiada certyfikat MasterCard PayPass do płatności zbliżeniowych.

Czytaj też: Nokia rusza ze swoją nową ofertą i strategią

Nokia Lumia 610 z NFC
fot. Nokia - Nokia Lumia 610 z NFC
- Nokia utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie NFC, czego dowodem jest najnowsze zastosowanie tej technologii na platformie Windows Phone. Działania te cieszą się pełnym wsparciem ze strony Orange - powiedział Ilari Nurmi, Head of Product Marketing, Smart Devices, Nokia. - Technologię NFC udostępniamy w wielu produktach z naszego portfolio, a dzięki stale rosnącej liczbie akcesoriów NFC ułatwiamy użytkownikom łączność za pomocą jednego dotknięcia. Co więcej, umożliwiamy także operatorom i innym usługodawcom tworzenie rozwiązań do płatności i obsługi biletów w oparciu o nasze smartfony.

Smartfon Lumia 610 NFC będzie dostępny na początku trzeciego kwartału 2012 r. Więcej informacji na temat smartfonu Lumia 610 NFC: europe.nokia.com/nokia-lumia-610-nfc


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy