Noc Muzeów z FabLabem, czyli alternatywa dla zwiedzania zabytkowych przestrzeni

18-05-2018, 18:34

Już 19 maja w Warszawie odbędzie się Noc Muzeów. Z tej okazji instytucje kultury przygotowały liczne atrakcje. Dla tych, co nie planują otaczać się muzealnymi eksponatami, jeden z FabLabów przygotował bezpłatne warsztaty skanowania 3D, projektowania i wykonywania nadruków na koszulkę oraz tworzenia koszyków na rower, a to nie wszystko.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


FabLab powered by Orange to miejsce stworzone w Warszawie przy ul. Twardej. Dzięki zaawansowanym technologiom (drukarki 3d, plotery laserowe, frezarki CNC, elektronika) oraz wsparciu trenerów można w nim nauczyć się jak twórczo korzystać z nowych technologii, by stworzyć dosłownie wszystko – od biżuterii po drona. Zajęcia i pracownie są otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od umiejętności i doświadczenia. FabLab (ang. fabrication laboratory)  skupia entuzjastów ruchu DIY (do-it-yourself), konstruktorów, makerów i majsterkowiczów.

Wielbiciele nocnego zwiedzania 19 maja mogą skorzystać z edukacyjnej oferty przygotowanej przez członków i przyjaciół warszawskiego FabLabu i połączyć naukę z zabawą.

W ofercie FabLabu znalazło się 8 specjalnych bezpłatnych warsztatów, między  innymi z sitodruku w ramach Sitonocy, budowania przestrzennej rzeźby, zajęć krawieckich, warsztatów ze skanowania w 3D czy warsztatów stolarskich. Możliwe jest także samo zwiedzanie. Należy się tylko zapisać. Informacje, jak to zrobić, można znaleźć pod tym linkiem.

Źródło: FabLab powered by OrangeSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.