Nietrafiony prezent możesz przekazać na WOŚP

28-12-2011, 20:50

Co zrobić z niechcianym upominkiem? Można go przeznaczyć na aukcje charytatywne Allegro, z których zysk zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nietrafiony prezent może okazać się atrakcyjny dla innych osób. Nie ma więc sensu chowanie go w szafie czy wyrzucanie, choć można oczywiście spróbować wymienić otrzymaną rzecz w sklepie na coś innego.

- Osoby, które nie są zadowolone z gwiazdkowych podarunków, zachęcamy do przekazywania ich na aukcje WOŚP i tym samym wzięcia udziału w charytatywnej zbiórce pieniędzy. Każda złotówka jest cenna, nie wyrzucajmy więc niechcianych prezentów, one mogą przynieść radość i pomoc innym - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

Czytaj też: Piksel za grosz - nowy sposób zbierania pieniędzy na finał WOŚP

W tym roku orkiestra zbiera na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet z cukrzycą. Przekazanie prezentu na aukcję charytatywną w tak szczytnym celu na pewno nie zostanie źle odebrane przez jego ofiarodawcę.

W oficjalnym serwisie aukcyjnym WOŚP można znaleźć także ciekawe przedmioty ofiarowane przez znane osoby. Jednym z przykładów może być choćby moneta upamiętniającą udział polskich sportowców w XX Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Turynie, przekazana przez Adama Małysza. Unikatowe przedmioty do wylicytowania znajdą również miłośnicy muzyki, np. fani zespołu Enej, a także osoby zainteresowane marynarką wojenną.

Więcej informacji na temat aukcji charytatywnych WOŚP: www.aukcje.wosp.org.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.