Nieruchomości na mapie, czyli własne "M" na wyciągnięcie ręki

21-10-2011, 13:06

Serwis ma gromadzić informacje o nieruchomościach dla przedsiębiorców, osób niepełnosprawnych i potencjalnych kupców własnego mieszkania, domu lub działki.

Opendoor to portal prasowy poświęcony tematyce nieruchomości, skierowany do różnych grup: od studentów i osób fizycznych, poprzez firmy, deweloperów, aż do inwestorów.

Trzon portalu mają stanowić „wiadomości” – najświeższe newsy ze świata nieruchomości. W tym miejscu można będzie znaleźć informacje o inwestycjach realizowanych we wszystkich regionach kraju, a także śledzić postępy realizacji związanych z Euro 2012, ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury drogowej i kolejowej, stadionów, portów lotniczych oraz bazy hotelowej.

Opendoor - radar
fot. - Opendoor - radar
Dział „Dom i ogród” ma być miejscem, gdzie można uzyskać wiedzę na temat budowy domu, modernizacji mieszkania i aranżacji ogrodu. Redakcja ma omawiać krok po kroku kolejne etapy powstawania domu – począwszy od fundamentów, na wykończeniu wnętrz i otoczeniu kończąc. W tym dziale prezentowane są style wyposażenia wnętrz opisujące trendy z całego świata. Mają one posłużyć jako inspiracja i bodziec do tworzenia własnych oryginalnych przestrzeni.

Czytaj też: MyDeal oferuje kupony rabatowe na działki budowlane

Osoby niepełnosprawne mogą znaleźć porady dotyczące rozplanowania przestrzeni uwzględniające nie tylko aspekty logistyczne, ale także nowoczesne trendy architektoniczne oraz urządzenia ułatwiające wykonywanie codziennych czynności.

Tym, co ma wyróżniać portal spośród innych, jest innowacyjna zakładka „Radar”, czyli wielofunkcyjna wyszukiwarka z mapą, która umożliwi odnalezienie dostępnych ofert nieruchomości w serwisie, specjalistów w zakresie nieruchomości.


Następny artykuł » zamknij

Po wyborach w internecie

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy