Niedługo finał „13 wcieleń Tomasza M.”

PATRONAT MEDIALNY 09-03-2011, 21:19

286 nagrań wzięło dotychczas udział w projekcie „13 wcieleń Tomasza M.”. Konkurs polega na nakręceniu komórką filmu o głównym bohaterze, który cierpi na dziwną przypadłość - każdej nocy zamienia się w kogoś innego. Z nadesłanych epizodów powstaje krótkometrażowa produkcja, która zostanie pokazana na festiwalu Off Plus Camera.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Kto ją przygotowuje? Muzyk i performer CeZik, autor m.in. hitu „Forfiter Blues”. Co tydzień redakcja telewizji Lookr.tv zamieszcza tekst opisujący nowe wcielenie tytułowej postaci. Z nadesłanych filmów jury wybiera najciekawsze propozycje. Dotychczas Tomasz M. wcielił się w dziesięć różnych postaci, ostatnim zadaniem było nakręcenie klipu, w którym zamienia się on w kobietę.

Tekst opisujący aktualne wcielenie konkursowe można znaleźć na stronie http://tomaszm.com/wcielenia.html. Nagrania można nadsyłać do 14 marca (do południa). Trwają również przygotowania do realizacji epizodu, który wieńczy historię Tomasza M. Zakończenie będzie miało charakter interaktywny - internauci otrzymają do wyboru dwie alternatywne ścieżki fabularne.

Poniżej można obejrzeć, jak aktualnie wygląda film:

>> Dowiedz się więcej o filmie „13 wcieleń Tomasza M.” w DI


Źródło: Lookr.tv


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.