Nie będzie białego iPhone'a 4?

06-04-2011, 13:43

Długo wyczekiwana wersja urządzenia od producenta z Cupertino może się wcale nie pojawić.

Jak informowaliśmy niedawno, iPhone ma bardzo silnego konkurenta w postaci Androida, który zainstalowany jest już na co trzecim smartfonie w Stanach Zjednoczonych.

>>Czytaj także: Fring pierwszą aplikacją, która umożliwi grupowe wideoczaty w smartfonach

Sonda
Biały iPhone wygląda ładniej niż czarny?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Fani urządzenia od Apple prawdopodobnie nie będą też zadowoleni z nieoficjalnych doniesień serwisu 9to5Mac, który informuje, że długo wyczekiwana biała wersja iPhone'a 4 może się wcale nie pojawić.

Takie podejrzenia pojawiły się po tym, jak Apple zamknęło chwilowo App Store. Wspomniany wcześniej serwis donosi, że jego źródło w Apple poinformowało, iż ze sklepu zniknęło urządzenie oznaczone jako iPhone 4 SKU.

SKU jest oznaczeniem identyfikującym model i według 9to5Mac odnosi się właśnie do białej wersji iPhone'a. Innym możliwym wytłumaczeniem takiej sytuacji jest po prostu zmiana symbolu, którym telefon będzie oznaczany w Apple Store.

Nawet jeśli iPhone 4 nie będzie dostępny w białej wersji, bardzo prawdopodobne, że jego następca zostanie wydany w dwóch wariantach kolorystycznych - Apple już jakiś czas temu rozwiązało problem podświetlania, które przebijało się przez cieńsze fragmenty białego plastiku.

>>Czytaj także: Wyciekła nowa aplikacja do obsługi muzyki w Androidzie


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag smartfonytag iPhone 5tag iPhone 4tag iPhonetag Biały iPhonetag Apple
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy